Katalog szkoleń

Rynek firm informatycznych, które oferują zaawansowane systemy IT wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem, rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. BPC Training Centre to odpowiedź na potrzeby intensywnie rozwijającego się rynku. Szkolenia kierowane są do przedsiębiorców oraz dostawców systemów informatycznych. Mają one za zadanie przygotować przedsiębiorców do wyboru narzędzia informatycznego na każdym etapie – od zbadania potrzeb po wdrożenie systemu IT oraz przygotowanie kadry do pracy na wprowadzonym systemie, natomiast dla dostawców to kompendium wiedzy na temat funkcjonowania na rynku polskim.

DZIAŁ I: ORGANIZACJA PROCESU WYBORU ZAAWANSOWANYCH ROZWIĄZAŃ IT WSPIERAJĄCYCH ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM.

Szkolenia przeznaczone dla kadry menadżerskiej uczestniczącej w procesie wyboru rozwiązań m.in. klasy: ERP, MES/SCADA, WMS, APS, BI, Workflow. Celem szkoleń jest dostarczenie wiedzy i informacji uczestnikom, które są niezbędne na każdym etapie procesu wyboru rozwiązania. Począwszy od zdefiniowania potrzeb przedsiębiorstwa poprzez analizę rynku rozwiązań, aż po rozmowy z dostawcami. Cechą charakterystyczną niniejszych szkoleń jest fakt, iż bazują na aktualnych danych rynkowych i projektach doradczych realizowanych przez analityków BPC Group.

Obecnie nie są dostępne żadne szkolenia kompetencyjne z wybranego działu.
Zachęcamy do odwiedzenia sekcji Katalog szkoleń za kilka dni.

DZIAŁ II: WPROWADZANIE NOWYCH PRODUKTÓW NA RYNEK POLSKI.

Szkolenia kierowane są do dostawców funkcjonujących na rodzimym rynku i do dostawców z zagranicy, którzy chcieliby wprowadzić swoje rozwiązania na polski rynek. Celem szkoleń jest dostarczenie wiedzy i informacji na temat potrzeb oraz planów inwestycyjnych przedsiębiorców w zakresie systemów informatycznych. Wykwalifikowani trenerzy pokażą jak sprawnie wprowadzić nowe rozwiązania a doświadczonym dostawcom jak jeszcze dynamiczniej funkcjonować na rynku firm informatycznych.

Obecnie nie są dostępne żadne szkolenia kompetencyjne z wybranego działu.
Zachęcamy do odwiedzenia sekcji Katalog szkoleń za kilka dni.

ZREALIZOWANE SPOTKANIA: