Cel szkolenia:

  • Zdobycie wiedzy nt. jak skutecznie i efektywnie zarządzać projektem wyboru i wdrożenia zaawansowanego narzędzia informatycznego;
  • Poznanie technik oceny zaawansowanych narzędzi informatycznych oraz oceny dostawców / producentów tych narzędzi;
  • Zdobycie wiedzy na temat rynku zaawansowanych systemów IT w Polsce;
  • Poznanie głównych wyzwań i ryzyk jakie możemy napotkać podczas wyboru i wdrożenia zaawansowanego systemu IT.
Adresaci: Osoby zaangażowane w proces wyboru zaawansowanego narzędzia informatycznego w roli uczestników lub koordynatorów projektu.


Program:

  1. Charakterystyka rynku IT w Polsce.
    - Omówienie głównych trendów i rozwiązań dostępnych dla przedsiębiorstw dużych oraz MŚP.

  2. Inicjacja projektu wyboru systemu IT. Jak zacząć?
    - Definiowanie potrzeb biznesowych i analiza procesów pod kątem potencjału informatyzacji (samodzielnie lub ze wsparciem zewnętrznym) z wykorzystaniem technik SIPOC, VSM, ADMA, MoSCoW, BPMN, inne.
    - Koncepcja informatyzacji (m.in. Project Scope, MVP, alternatywne ścieżki informatyzacji, estymacja budżetu).
    - Dobór rozwiązań i dostawców spełniających kryteria funkcjonalne i biznesowe.
    Sesja poprowadzona w oparciu o przykłady dokumentacji projektowych (zanonimizowane tak by nie identyfikowały autora lub klienta BPC).

  3. Prowadzenie projektu wyboru systemu IT. Kluczowe kamienie milowe.
    - Prezentacje, warsztaty, rozmowy i wizyty referencyjne.
    - Analiza nadesłanych ofert – na co zwrócić uwagę?
    Sesja poprowadzona w oparciu o przykłady dokumentacji projektowych (zanonimizowane tak by nie identyfikowały autora lub klienta BPC).

  4. Prowadzenie projektu wdrożenia systemu IT.
    - Budowa zespołu projektowego.
    - Nadzór nad realizacją zadań zespołów projektowych wraz z wykorzystaniem różnych praktyk i narzędzi np. matryca GAPów, RACI, Steering Committee, JIRA, Azure DevOps, inne.
    - Główne wyzwania i problemy w trakcie wdrożenia systemu IT.

  5. Omówienie głównych wyzwań i problemów w trakcie wdrożenia systemu IT.
    - Przedstawienie zanonimizowanych przykładów projektów wyboru/wdrożenia systemu IT wraz z omówieniem zaistniałych na nich wyzwań, problemów lub popełnionych błędów.

Czas trwania szkolenia: 4 godziny
 

Cena za udział:

  • Język Polski:
    • 2.100 PLN – pierwsza osoba wydelegowana przez podmiot;
    • 1.500 PLN – druga i kolejna osoba wydelegowana przez podmiot.

Promocja:

Podmiot uczestniczący w szkoleniu otrzyma:

  • Bezpłatnie książkę autorstwa BPC – Systemy IT w Polsce 2024.
  • Kupon w wysokości 2.000 PLN dla podmiotu, w przypadku skorzystania z usług na wsparcie doradcze od firmy BPC (minimum 3 etapy). Kupon obowiązuje do końca roku 2024.
    *W przypadku firm, które wezmą udział w szkoleniu w ramach voucheru, wyżej wymienione promocje otrzyma podmiot, który wydeleguje minimum 2 osoby na spotkanie.
     
Podmiotom uczestniczącym w szkoleniu zainteresowanym skorzystaniem z niniejszego vouchera konsultanci BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. przedstawią szczegółowy zakres prac wykonywany w ramach w/w usług wraz z jej wyceną. Voucher może zostać wykorzystany na usługi zamówione w okresie do 31.12.2024 r. (datą zamówienia jest data podpisania zamówienia/umowy na wykonanie usługi). Zaopiniowanie i zasugerowanie zmian zapisów Umów pod kątem prawno-merytorycznym wraz z ich wyjaśnieniem i uzasadnieniem. Vouchery nie sumują się z innymi promocjami i nie można łączyć ze sobą voucherów. W przypadku posiadania przez przedsiębiorstwo kilku voucherów mogą one zostać wykorzystane w ramach różnych projektów tudzież różnych usług BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. co wymaga jednak każdorazowo indywidualnych ustaleń.

Agenda:

Brak infromacji

Organizatorzy generalni:

BPC GROUP POLAND

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wspiera duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Świadczy usługi doradcze, które pomagają decydentom wybrać właściwą opcję informatyzacji przedsiębiorstwa, jak również odpowiedni system informatyczny i firmę wdrożeniową. Projekty obejmują m.in. przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, opracowanie zapytania ofertowego, organizację prezentacji dedykowanych i negocjacje warunków umowy z dostawcami systemów IT.

 

Obok doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany firma prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne dla przedsiębiorstw. W ramach BPC Training Centre organizowane są konferencje i warsztaty dla kadry decyzyjnej, która wybiera systemy IT.

 

W trakcie piętnastu lat działalności zostało przeprowadzonych ponad 200 spotkań edukacyjnych i wyszkolonych blisko 8 tysięcy osób. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. jest także właścicielem i redaktorem serwisu doradczego www.bpc-guide.pl oraz największej w Polsce internetowej bazy systemów IT. Firma systematycznie publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw.

Rejestracja:

Rejestracja na termin szkolenia jest obecnie zamknięta.

Szkolenie zamknięte:

Szkolenie ON-LINE: Jak zorganizować proces wyboru i wdrożenia systemu wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem? może na Państwa życzenie zostać zrealizowane w formie zamkniętej.

W takim wypadku oprócz kwestii programowej, dostosowany do Państwa potrzeb zostanie również sposób prowadzenia zajęć teoretycznych oraz warsztatowych. Ponadto szkolenie może zostać zrealizowane w dowolnym, zaproponowanym przez Państwa, miejscu oraz terminie.

Szkolenie zamknięte to:

  • Dopasowany do ram czasowych oraz potrzeb program szkolenia;
  • Optymalizacja budżetu szkoleniowego;
  • Dowolność w doborze terminu i miejsca szkolenia;
  • Analiza wybranych przypadków z bieżącej działalności firmy;
  • Konsultacja z trenerem podczas szkolenia oraz 30 dni po szkoleniu.

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!

Koordynatorzy Projektu: "ON-LINE: Jak zorganizować proces wyboru i wdrożenia systemu wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem?"

Sebastian Świerkot Project Manager BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Tel.kom.: +48 882 469 454 E-Mail: sebastian.swierkot@bpc-group.pl

Kontakt:

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Sekcja Organizacji Spotkań Edukacyjnych
40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6,
Telefon Kontaktowy: +48 532 918 919
E-Mail: kontakt@bpc-group.pl
Regon: 240738263, NIP: 9542610254, Kapitał Zakładowy: 67 200,00 zł KRS: 0000292152, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!

Koordynatorzy Projektu: "ON-LINE: Jak zorganizować proces wyboru i wdrożenia systemu wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem?"

Sebastian Świerkot Project Manager BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Tel.kom.: +48 882 469 454 E-Mail: sebastian.swierkot@bpc-group.pl

Warunki Rejestracji i Uczestnictwa

I. ORGANIZATOR SZKOLENIA

  1. Organizatorem Szkolenia, zwanego dalej "Szkoleniem", jest BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-384), przy ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 2a-6 budynek D, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000292152, kapitał zakładowy: 67.200,00 PLN, NIP: 9542610254, Regon: 240738263. Osobą odpowiedzialną za organizację Szkolenia jest Wojciech Ziaja, Consulting Services Director, M: +48 662 105 884, E: wojciech.ziaja@bpc-group.pl

II. SZKOLENIE

  1. Warunkiem uczestnictwa w Szkoleniu jest dokonanie uprzedniej rejestracji przy pomocy formularza rejestracyjnego, złożenie oświadczenia woli w przedmiocie przyjęcia Oferty Szkolenia oraz dokonanie opłaty za udział w Szkoleniu w terminie określonym w pkt. III. 4.
  2. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmiany terminu Szkolenia. Liczba miejsc na Szkolenie jest ograniczona, a o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy zarejestrowani na Szkolenie, w przypadku gdy nie będzie się ono odbywać planowo, zostaną o tym poinformowani drogą e-mailową, najpóźniej 5 dni przed planowanym terminem Szkolenia. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. w szczególności zastrzega sobie możliwość zmiany terminu Szkolenia. W takim przypadku zarejestrowani Uczestniczy wezmą udział w najbliższym Szkoleniu. Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Organizatora z powyższego tytułu.
  3. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podawania przyczyny.
  4. Szkolenie jest skierowane wobec przedstawicieli przedsiębiorców, w których jest realizowany proces wyboru lub wdrożenia systemu wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem.

III. CENA SZKOLENIA I WARUNKI PŁATNOŚCI

  1. Opłata za udział w Szkoleniu:
    2.100 PLN – pierwsza osoba wydelegowana przez podmiot;
    1.500 PLN – druga i kolejna osoba wydelegowana przez podmiot.
  2. Cena Szkolenia obejmuje: udział w sesji zdalnej realizowanej za pośrednictwem Internetu, komplet elektronicznych lub drukowanych wysłanych pocztą materiałów szkoleniowych, indywidualne konsultacje podczas zajęć, certyfikat o ukończeniu szkolenia w formie online.
  3. Opłata za udział w Szkoleniu zostanie powiększona o podatek od towarów i usług w wysokości określonej w przepisach prawa polskiego powszechnie obowiązującego w chwili wystawienia faktury.
  4. Faktura zostanie wystawiona po dokonaniu rejestracji przy pomocy formularza rejestracyjnego oraz złożeniu oświadczenia woli w przedmiocie przyjęcia Oferty Szkolenia. Termin płatności wynosi 14 dni od daty otrzymania faktury. W tytule przelewu powinny zostać podane: firma Uczestnika, tytuł Szkolenia oraz termin jego realizacji.
  5. Po dokonaniu rejestracji przy pomocy formularza rejestracyjnego Uczestnik biorący udział w Szkoleniu otrzyma od Organizatora potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na Szkolenie.
  6. W przypadku braku zgody na zawarcie umowy przy użyciu wzorca umownego, możliwe jest zawarcie umowy na warunkach indywidualnie uzgodnionych.
  7. Z opłaty za szkolenie zwolnione są podmioty, które posiadają voucher otrzymany na jednym ze spotkań stacjonarnych zorganizowanych przez BPC: 23.05.2024 w Warszawie; 20.06.2024 w Bydgoszczy. Opłaty nie ponosi pierwsza osobowa wydelegowana przez podmiot posiadający voucher. Druga i kolejna osoba wydelegowana przez podmiot posiadający voucher ponosi opłaty zgodnie z pkt. III. 1.

IV. REZYGNACJA Z UCZESTNICTWA – ODSTĄPIENIE OD UMOWY PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

  1. Uczestnik Szkolenia może zrezygnować z uczestnictwa bez ponoszenia kosztów, nie później niż na 7 dni przed terminem Szkolenia (jeżeli Opłata za udział w Szkoleniu została zapłacona nastąpi jej zwrot). Rezygnacja w ostatnich siedmiu dniach poprzedzających Szkolenie lub nieobecność na Szkoleniu (bez formalnego zgłoszenia rezygnacji w terminie minimum 7 dni przed realizacją Szkolenia) skutkuje obowiązkiem opłacenia 100% kwoty za Szkolenie. Uczestnik Szkolenia może jednakże za zgodą Organizatora Szkolenia  w ramach zapłaconej 100% kwoty za Szkolenie, o którym mowa w zdaniu drugim, wziąć udział w innym Szkoleniu, organizowanym przez Organizatora Szkolenia w tym samym roku kalendarzowym. Rezygnacja z uczestnictwa w Szkoleniu, pod rygorem jej bezskuteczności, winna zostać dokonana na piśmie i przesłana na adres e-mail osoby odpowiedzialnej za organizację Szkolenia.
  2. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Szkolenia bez podawania przyczyny. W takim przypadku przysługuje jedynie prawo do zwrotu uiszczonej Opłaty za udział w Szkoleniu w terminie 14 dni od daty odwołania Szkolenia. Uczestnikowi nie przysługują żadne inne roszczenia w stosunku do Organizatora z tytułu odwołania Szkolenia.
  3. W każdym czasie Uczestnik może wyznaczyć inną osobę biorącą udział w Szkoleniu, za którą bierze pełną odpowiedzialność. Zmianę należy przekazać telefonicznie lub e-mailowo koordynatorowi Szkolenia.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Wymagania techniczne

Do udziału w konferencji online/ webinaru/ szkolenia BPC GROUP POLAND wymagane jest połączenia audio-video poprzez aplikację Microsoft Teams lub też przeglądarkę.

Opcja I: Instalacja aplikacji Microsoft Teams
  1. Pobierz aplikację i zainstaluj na swoim komputerze (https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion) lub uruchom ją jeśli posiadasz ją już zainstalowaną w ramach pakietu Office.
  2. Zaloguj się do aplikacji wykorzystując istniejący login i hasło lub też utworzyć nowe konto.
  3. Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
  4. Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.
Opcja II: Dołączenie do spotkania poprzez przeglądarkę internetową
  1. Sprawdź czy posiadasz zainstalowaną najnowszą wersję wykorzystywanej przeglądarki(jeśli nie – zaktualizuj ją).
  2. Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
  3. Zaakceptuj opcjonalną instalację pluginu Microsoft Teams dla przeglądarki.
  4. W przypadku braku kompatybilnej przeglądarki Microsoft Teams podpowie i wskaże link do uruchomienia spotkania poprzez Microsoft Edge.
  5. Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.

Obsługiwane przeglądarki to Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Najnowsza wersja przeglądarki Chrome, Najnowsza wersja przeglądarki Firefox

Prosimy o próbę dołączenia około 30 minut przed rozpoczęciem spotkania celem uniknięcia opóźnienia. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym administratorem spotkania pod numerem telefonu: 606 320 672