O serwisie

Serwis stanowi źródło informacji dla osób odpowiedzialnych za informatyzację przedsiębiorstw, wspierając ich wiedzą na każdym etapie organizacji procesu wyboru rozwiązania.

BPC Guide jest także cennym źródłem informacji dla producentów i dostawców rozwiązań informatycznych, którzy chcą trafić z nowymi rozwiązaniami na rynek przedsiębiorstw.

Serwis dostarcza wiedzy o:

  1. systemach informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem m.in. klasy ERP, MES, APS, SCADA , CMMS, BI, WMS, Workflow i innych
  2. kompetencjach i doświadczeniu dostawców IT
  3. zrealizowanych wdrożeniach systemów IT w Polsce i zagranicą

BPC Guide stanowi kompendium wiedzy o tym jak przygotować przedsiębiorstwo do procesu wyboru systemu i jak ten proces zorganizować, aby zakończył się sukcesem. Znajdują się w nim m.in. wskazówki konsultantów biznesowych oraz inżynierów, porady ekspertów, statystyki, raporty, analizy struktury informatycznej przedsiębiorstw i planowanych projektów inwestycyjnych oraz relacje ze spotkań konferencyjnych obszaru IT i zaproszenia na wydarzenia szkoleniowe i edukacyjne.

Wyszukiwanie rozwiązań IT dla przedsiębiorstwa - dostawcy IT i doradztwo biznesowe

Właścicielem, założycielem oraz redaktorem serwisu jest firma konsultingowa BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. (BPC) z siedzibą w Katowicach. BPC świadczy usługi doradcze w obszarze IT na rzecz przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego.

BPC Guide dostępna jest za pomocą tradycyjnego www oraz wersji mobilnej.