Tunstall, lider branży cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia, modernizuje swoje technologie informatyczne dzięki kompleksowemu rozwiązaniu chmurowemu firmy IFS

IFS Applications 10 zastąpi dotychczasowe systemy biznesowe w całej globalnej organizacji firmy Tunstall

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Tunstall, czołowy dostawca innowacyjnych cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia, wybrała IFS Applications™ jako system planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Firma Tunstall, założona w Wielkiej Brytanii w 1957 roku, stała się globalną organizacją i czołowym dostawcą innowacyjnych, cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia. Aby dotrzymać kroku globalnemu popytowi, firma planuje zastąpić swoje obecne środowisko odrębnych systemów biznesowych ujednoliconym pakietem dla przedsiębiorstw zdolnym do obsługi całej organizacji.

Po kompleksowej ocenie obejmującej kilka rozwiązań czołowych dostawców ERP firma Tunstall wybrała system IFS Applications z myślą o zunifikowaniu swoich procesów biznesowych. Oferowany jako usługa IFS Managed Cloud system IFS Applications pozwoli jej podnieść wydajność procesów we wszystkich obszarach działalności, od CRM i HR po zarządzanie projektami, produkcję i zarządzanie serwisem. Rozwiązanie IFS zostanie zintegrowane z obecnymi rozwiązaniami w dziale rozwoju, call center oraz z własnymi rozwiązaniami Tunstall, a następnie wdrożone u użytkowników w Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz w Kanadzie.

„Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego bogatą funkcjonalność, a także stojące za tą technologią zespoły utalentowanych ludzi” – powiedział Lance Kenworthy, dyrektor ds. informatyki/technologii w firmie Tunstall. „Stosowany przez nas obecnie zestaw starszych, niezintegrowanych ze sobą rozwiązań nie obsługuje już w pełni naszych procesów biznesowych i nie dostarcza w czasie rzeczywistym analiz biznesowych służących nam do wyznaczania strategicznego kierunku. Potrzebujemy informacji z jednego źródła udostępnianych na bieżąco przez jedną, nowoczesną platformę ERP. Dokładnie to nasza globalna organizacja otrzyma od IFS”.

Alan Laing, dyrektor zarządzający IFS w Wielkiej Brytanii i Irlandii, dodał: „Naszą specjalnością jest pomaganie innowacyjnym przedsiębiorstwom, takim jak Tunstall, w podnoszeniu wydajności i efektywności poprzez dostarczanie rozwiązań, które oferują zintegrowany, pełny wgląd w działania firmy, od działu HR po obsługę klienta. Cieszymy się, że nasza technologia i dogłębna znajomość branży pomoże firmie Tunstall umocnić jej pozycję w sektorze cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia”.

Więcej informacji o tym, jak system IFS Applications wspiera firmy, można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/solutions/ifs-applications/.
Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O firmie Tunstall
Założona w Wielkiej Brytanii w 1957 roku firma Tunstall stała się globalną organizacją i czołowym dostawcą innowacyjnych, cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia. Dzięki szeregowi osiągnięć technologicznych, usprawnień usług i przejęć przedsiębiorstw prowadzimy dziś działalność w 38 krajach na całym świecie i wspieramy ponad 5 milionów użytkowników końcowych poprzez oferowane przez nas technologie i usługi. www.tunstall.com

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*