Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. wybiera system IFS Applications 10, aby uzyskać pełną przejrzystość procesów 

Karachi Shipyard & Engineering Works (KS & EW) wdroży system IFS Applications do projektów budowy statków i okrętów podwodnych, produkcji, łańcucha dostaw, finansów, zasobów ludzkich, prac remontowych i inżynierskich

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. (KS & EW) wdroży system IFS Applications™ 10 jako swój bazowy system ERP do zarządzania podstawowymi procesami biznesowymi, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja, remonty i konstrukcja. 

Jako największa pakistańska stocznia i najstarsze przedsiębiorstwo przemysłu ciężkiego KS & EW odgrywa ważną rolę w poszerzaniu bazy przemysłowej kraju. Aby pobudzić wydajność i zapewnić efektywność wszystkich swoich operacji, firma musiała wymienić swoje dotychczasowe systemy na nowoczesne i w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP. 

Po przeprowadzeniu kompleksowej oceny, która objęła kilku głównych dostawców ERP, firma KS & EW zdecydowała się na system IFS Applications. W wyniku jego wdrożenia wszystkie procesy będą zarządzane na jednej, zintegrowanej platformie, która zapewni firmie pełną widoczność procesów w czasie rzeczywistym, a także większą ścisłość informacji.
 

Jesteśmy pod wrażeniem możliwości systemu IFS Applications i cieszymy się, mogąc współpracować  z globalnym dostawcą ERP, który ma doświadczenie we wspieraniu przedsiębiorstw, zwłaszcza stoczni” – stwierdził kontradmirał Ather Saleem SI(M); dyrektor generalny KS & EW. Dodał, że firma IFS będzie się starała zrealizować projekt przed czasem oraz utorować drogę do doskonalenia i podnoszenia wydajności procesów i metod pracy stoczni.
 

Shiraz Lye, dyrektor sprzedaży i marketingu w IFS w Azji Południowej, dodał: „Jesteśmy pewni, że technologia IFS przyniesie ogromną poprawę wydajności, a także większą przejrzystość i wewnętrzną spójność całej rozległej działalności spółki. IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z wdrożeniem o takiej skali, a nasz zespół ma duże doświadczenie we współpracy z klientami z tego sektora. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie standardy firmy KS & EW”.
 

We wdrożeniu pomoże firma Synergy Computers (Pvt.) Ltd., członek sieci IFS Partner Network. Iqbal Ahmed, dyrektor generalny w firmie Synergy Computers, dodał: „Połączenie funkcjonalności i możliwości technicznych systemu IFS Applications oraz usług świadczonych przez Synergy Computers zapewni spełnienie wszystkich wymogów biznesowych i operacyjnych firmy KS & EW. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie oczekiwania firmy KS & EW. Ekscytujące dla nas jest bycie częścią tego projektu, który wzbudza zainteresowanie w całym kraju, i z niecierpliwością oczekujemy jego realizacji w terminie i zgodnie z założonym budżetem”.
 

Więcej na temat wspierania firm z sektorów stoczniowego i morskiego przez IFS można przeczytać tutaj: www.ifsworld.com/corp/industries/engineering-construction infrastructure/shipbuilding/.

O firmie Karachi Shipyard and Engineering Works L td. 
Karachi Shipyard & Engineering Works Limited (KS &EW) została założona w połowie lat 50. i stała się spółką akcyjną w roku 1957. Siedziba KS & EW znajduje się na zachodnim nabrzeżu Karachi i zajmuje powierzchnię 71 akrów. Jako czołowa stocznia w regionie przedsiębiorstwo stara się dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi. Dostarcza ono ukierunkowane na klienta rozwiązania dla branż powiązanych z przemysłem naftowym i gazowym, cukrowniczym, energetycznym, petrochemicznym, ciężkim oraz dla innych zakładów zgodnie z wymaganiami. Zintegrowana oferta produktów KS & EW zaspokaja potrzeby inżynierii, produkcji, budowy, oddawania do użytku, napraw statków i zaopatrzenia. Firma ma dużą halę budowy statków, dwa obszary produkcji bloków, trzy miejsca postoju statków, dwa suche doki, dobrze wyposażony warsztat mechaniczny oraz dużą instalację do oczyszczania pneumatycznego i malowania z nowoczesnymi maszynami do nakładania farby w kontrolowanym środowisku zgodnie z normami międzynarodowymi. 
Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. buduje wiele różnych statków o wysokiej jakości i niezawodności dla krajowych i zagranicznych klientów i ma w swoim dorobku liczne statki towarowe, holowniki i statki pomocnicze, okręty wojenne i okręty podwodne. Działalność firmy ma charakter kompleksowy i obejmuje także cały proces budowy i montażu, malowanie i oczyszczanie, testy i próby wyposażenia. Firma zawsze skupia się na dotrzymywaniu terminów i osiąganiu celów umownych. Prace konstrukcyjne są wykonywane z pełną gwarancją i zgodnie z normami największych na świecie towarzystw klasyfikacyjnych, takich jak Lloyd’s Register for Shipping, Bureau Veritas, China Classification Society i in.

O firmie Synergy Computers
Synergy Computers jest dostawcą rozwiązań informatycznych prowadzącym działalność w Pakistanie od 1981 roku. SCL zatrudnia obecnie około 160 pracowników i posiada oddziały w 6 głównych miastach: Karachi, Islamabadzie, Lahore, Peshawarze, Faisalabadzie i Gilgit. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług na rynku IT w Pakistanie, 
w tym oprogramowanie firm trzecich i własne, zaawansowane rozwiązania z zakresu serwerów i pamięci masowej, rozwiązania sieciowe, pomoc techniczną oraz doradztwo informatyczne. SCL jest partnerem i przedstawicielem w Pakistanie kilku czołowych firm z lokalnej i globalnej branży IT, w tym IFS. SCL ściśle współpracuje z krajowymi organizacjami z sektora publicznego i prywatnego i posiada zespoły dedykowanych/doświadczonych specjalistów ds. marketingu, wdrażania oraz wsparcia technicznego rozwiązań dla przedsiębiorstw. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.synergy.net.pk.

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 
W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PPUH VOIGT Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*