Beijing Persee General Instrument wdraża jednolitą platformę zarządczą opartą na IFS Applications

Znany producent aparatury badawczej stawia na IFS Applications 9 celem optymalizacji procesów i wsparcia dynamicznego rozwoju działalności globalnej IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Beijing Persee General Instrument Co., Ltd., Ltd. (Persee General), jeden z wiodących na chińskim rynku dostawców aparatury i rozwiązań badawczych, wybrała IFS Applications™ 9 jako centralną, w pełni zintegrowaną platformę zarządczą.

Celem wdrożenia systemu jest optymalizacja zarządzania firmą oraz wsparcie dynamicznego rozwoju prowadzonych przez nią działań globalnych. Wdrożeniem systemu IFS Applications zajmie się firma Empro, członek IFS Partner Network, która zapewni również klientowi wsparcie techniczne.

Persee General to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii skupiające się na badaniach i rozwoju oraz produkcji i sprzedaży aparatury badawczej. Firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu analityki pomiarowej i badawczej na rynku chińskim. Wchodząc na rynek północnoamerykański, firma wykonała kolejny skok w rozwoju swoich działań. W obliczu nowych wyzwań Persee General zdała sobie sprawę, że używane przez nią do tej pory systemy wspomagające zarządzanie — obejmujące kilka oddzielnych rozwiązań — ograniczały możliwości wzrostowe firmy, między innymi z uwagi na swoje rozproszenie i brak przejrzystości.

Firma Persee General poszukiwała wysoce zintegrowanej i scentralizowanej platformy ERP nie tylko umożliwiającej optymalizację procesów biznesowych, ale również zwiększającej trafność podejmowanych decyzji poprzez oferowanie bieżących danych w czasie rzeczywistym. Początkowo system IFS Applications pełnił w firmie rolę rozwiązania do zarządzania produkcją. Po szczegółowej analizie firma Persee General zadecydowała o uczynieniu z niego narzędzia, które na nowo uformuje jej międzynarodowe procesy biznesowe, w tym przejmie funkcje związane z inteligencją operacyjną przedsiębiorstwa (EOI), kadrami, zarządzaniem współpracą z klientami, finansami, produkcją, zarządzaniem projektami oraz projektowaniem, jak również przejmie zarządzanie magazynem, łańcuchem dostaw oraz serwisem.

Elastyczna i łatwa w rozbudowie architektura systemu IFS Applications 9 czyni z niego rozwiązanie optymalne w zakresie wsparcia rozwoju i rynkowej ekspansji firmy Persee General. Nowy system stanie się dla firmy Persee General jednolitą, w pełni zintegrowaną platformą ERP zapewniającą przejrzystość wszystkich prowadzonych przez nią międzynarodowych działań. Zwiększy on operacyjny wgląd w procesy, oferując jednocześnie elastyczność napędzającą dynamiczny rozwój Persee General na rynku chińskim i amerykańskim.

„To solidna, automatycznie aktualizowana platforma ERP, która nadąży za wzrostem naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości zapewni nam ona ogromne korzyści biznesowe” — powiedział Tian He, dyrektor generalny w firmie Persee General. „Przez ostatnie kilka lat moduł produkcyjny systemu IFS Applications zapewnił nam wiele korzyści. Możliwości systemu IFS Applications 9 są o wiele bardziej imponujące dzięki nowej architekturze i opartemu na rolach interfejsowi, które znacząco zwiększą naszą efektywność operacyjną i obniżą koszty związane z wprowadzaniem zmian powiązanych z przyszłymi modernizacjami. Dodatkowo przez te kilka lat współpracy firma IFS dowiodła swojego zaangażowania w umacnianie naszej więzi partnerskiej”.

Weiguang Chang, dyrektor generalny w firmie Empro, powiedział: „Ten projekt jeszcze bardziej zwiększy nasz wkład inwestycyjny w rozwój branży zaawansowanych technologii oraz zacieśni relacje biznesowe z firmą IFS. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu projektowi firmy IFS i Empro zapewnią Persee General światowej klasy platformę roboczą”.
Raymond Lam, dyrektor generalny IFS China, dodał: „Persee General jest jednym z naszych najznamienitszych klientów w Chinach. Jesteśmy zaszczyceni jej niesłabnącym zaufaniem pokładanym w firmie IFS.

Firma IFS od wielu lat z powodzeniem wdraża swoje rozwiązania w branży zaawansowanych technologii i jestem przekonany, że system IFS Applications, dzięki lepszemu wglądowi w procesy operacyjne i zwiększonej elastyczności biznesowej, zapewni firmie Persee General w przyszłości wiele korzyści”.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*