EaglePicher, czołowy producent specjalistycznych akumulatorów, wybiera chmurowe rozwiązanie IFS do obsługi działalności operacyjnej

IFS dostarczy kompleksowy system ERP działający w środowisku chmurowym, który pozwoli zwiększyć efektywność przedsiębiorstwa i zapewnić zgodność z rygorystycznymi wymaganiami agencji federalnych

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma EaglePicher Technologies, czołowy dostawca akumulatorów i urządzeń energetycznych stosowanych w sektorze lotnictwa i obrony oraz w branży medycznej, zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™ jako centralnego systemu ERP przeznaczonego do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.
 

Akumulatory wyprodukowane przez firmę EaglePicher zasilały i zasilają urządzenia w przestrzeni kosmicznej przez łącznie ponad 2,7 miliarda godzin bez żadnej awarii. Jej technologie są stosowane w amerykańskich pociskach rakietowych i systemach uzbrojenia, a także w innych systemach o znaczeniu krytycznym. Można je znaleźć w lądownikach marsjańskich, samolotach wojskowych, pojazdach podwodnych, a także implantach medycznych ratujących życie pacjentów.

Firma EaglePicher była zmuszona zastąpić dotychczasowy system do obsługi przedsiębiorstwa nowoczesną platformą zapewniającą efektywną pracę użytkowników w ramach wszystkich krytycznych procesów biznesowych. Jednocześnie musiała zadbać o spełnienie wszystkich rygorystycznych wymagań związanych z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami, stawianych dostawcom Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Obejmuje to w szczególności regulacje ITAR (International Traffic in Arms Regulations), DFARS (Defense Federal Acquisition Regulation Supplement) oraz standard NIST SP 800–171.

W procesie szczegółowej oceny przeanalizowano rozwiązania kilku globalnych dostawców systemów ERP. Firma EaglePicher zdecydowała się na system IFS Applications 10, który zostanie wdrożony na platformie IFS Managed Cloud udostępnianej w środowisku Microsoft Azure Government Cloud. W ramach weryfikacji przeprowadzonej przez niezależny ośrodek stwierdzono, że platforma spełnia wszystkie wymogi federalnych przepisów eksportowych oraz standardu NIST w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Rozwiązanie IFS będzie obsługiwać szeroki zakres funkcji związanych z produkcją, gospodarką magazynową, dystrybucją, księgowością i finansami, zarządzaniem łańcuchem dostaw, zarządzaniem danymi i cyklem życia produktów, zarządzaniem jakością, zarządzaniem relacjami z klientami (CRM) i zarządzaniem kapitałem ludzkim (HCM). EaglePicher zastosuje system IFS Applications także w ściśle kontrolowanym środowisku produkcji procesowej. Klienci z sektora lotnictwa i obrony oraz odbiorcy urządzeń medycznych będą mieć do dyspozycji opcje identyfikowalności produktów.

„Funkcjonujemy w branży objętej wieloma regulacjami prawnymi. Kwestie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami są dla nas równie istotne, jak uzyskanie odpowiedniego poziomu wydajności pracy użytkowników i działania procesów” — powiedział Kurt Bruenning, prezes i dyrektor ds. finansowych firmy EaglePicher. „Oznacza to, że każdy wybrany przez nas dostawca rozwiązań technologicznych musi zrealizować cały szereg rygorystycznych wymagań, a zarazem udostępnić zaawansowane funkcje za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu użytkownika. Rozwiązanie IFS spełnia te kryteria”.

Scott Helmer, prezes pionu IFS Aerospace & Defense, dodał: „Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z firmą EaglePicher, która odegrała kluczową rolę w wielu spośród najważniejszych programów realizowanych w sektorze lotnictwa i obrony w ciągu ostatnich 75 lat. Od dawna koncentrujemy się na potrzebach klientów z tej branży, dlatego mamy wyjątkowe możliwości dostarczania rozwiązań technologicznych sprawdzających się w warunkach, w jakich działają poszczególne przedsiębiorstwa. Z dumą mogę stwierdzić, że nasze rozwiązania pozwalają uzyskać prawdziwe korzyści biznesowe w każdym obszarze, zarówno jeśli chodzi o zgodność z regulacjami ITAR, standardami ISO i przepisami dotyczącymi kontroli eksportu, jak i zarządzanie procesami produkcyjnymi i obsługę posprzedażną”.

Więcej informacji o tym, w jaki sposób rozwiązania IFS pomagają zapewnić zgodność z przepisami ITAR, można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/sitecore/media-library/assets/2019/10/02/factsheet-managed-cloud-for-itar/.
 


Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie EaglePicher Technologies

Firma EaglePicher Technologies zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem i produkcją systemów zasilania stosowanych w urządzeniach o znaczeniu krytycznym. Jest czołowym w branży producentem akumulatorów, systemów zarządzania zasilaniem i urządzeń energetycznych. Od ponad 75 lat zaspokaja zaawansowane potrzeby klientów z sektora lotnictwa i obrony, dostarcza także akumulatory stosowane w medycynie. Firma EaglePicher jest głównym dostawcą akumulatorów termicznych dla Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych i odpowiada za urządzenia zasilające instalowane w większości pocisków rakietowych i broni precyzyjnego rażenia. EaglePicher ma bogate doświadczenie w dziedzinie techniki kosmicznej. Przedsiębiorstwo od samego początku uczestniczy w programie kosmicznym Stanów Zjednoczonych. Współpracowało przy budowie pierwszego sztucznego satelity i bierze udział w przygotowaniu łazików marsjańskich. Firma dostarcza akumulatory litowe przeznaczone dla samolotów wojskowych i bezzałogowych statków powietrznych operujących na dużej wysokości. EaglePicher opracował także pierwszą baterię litową, którą można wszczepić w ludzkie ciało. Przedsiębiorstwo dysponuje dziewięcioma ośrodkami produkcyjnymi i badawczo-rozwojowymi w Ameryce Północnej i zatrudnia ponad 900 pracowników. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.eaglepicher.com.
 

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*