Tietex, światowy lider w produkcji włóknin, nabywa licencję na system IFS Applications, dzięki czemu jest przygotowany do wykorzystania sztucznej inteligencji, robotyki i usprawnionej obsługi klienta

Globalny system ERP zapewni 600 pracownikom produkcyjnym niezawodną funkcjonalność w chmurze Microsoft Azure

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisał z firmą Tietex International umowę licencyjną dotyczącą systemu IFS Applications™ do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w jej centrali w miejscowości Spartanburg w Karolinie Południowej oraz oddziale Tietex Asia w Laem Chabang w Tajlandii.

Kierownictwo firmy Tietex jednogłośnie wybrało system IFS Applications w chmurze Microsoft Azure po gruntownej weryfikacji przeprowadzonej przez niezależną firmę doradczą Knowledgepath Consulting specjalizującą się w systemach ERP. Tietex zaangażował firmę Knowledgepath do pomocy przy wymianie swojego poprzedniego systemu ERP, aby dotrzymać kroku krótkim cyklom rozwoju produktów w branży tekstylnej.

Firma Tietex wykupiła licencję na system IFS Applications dla swoich 600 pracowników rozsianych po całym świecie, którzy będą korzystać z tego samego oprogramowania w chmurze zapewniającego bardziej jednorodne środowisko operacyjne i obsługę klienta. System IFS Applications będzie także służył jako platforma dla systemów robotyki i automatyki oraz do wykorzystania danych z internetu rzeczy (IoT).

„Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak skuteczny jest ten system” – stwierdził John Goforth, dyrektor ds. informatyki w Tietex. „Odpowiada nam zarówno sposób, w jaki IFS Applications został zaprojektowany, jak i perspektywiczna wizja jego producenta. IFS już oferuje lub niebawem wprowadzi produkty wykorzystujące nowatorskie technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), przetwarzanie brzegowe czy IoT. Inni dostawcy wiele o tym mówią, ale na razie nie oferują niczego konkretnego”.

Cindy Jaudon, prezes IFS na region Ameryk, dodała: „Producenci globalni, tacy jak Tietex, potrzebują oprogramowania dla przedsiębiorstw, które zaprojektowano z myślą o globalnych firmach z wieloma lokalizacjami. Ponadto jego dostawca sam musi mieć globalny zasięg, który będzie wspierać działalność w różnych regionach. IFS jest dostawcą wybieranym przez ambitne firmy starające się pozyskać prawdziwie globalny system ERP, aby na całym świecie mieć spójne informacje i środowisko sprzyjające współpracy”.

Więcej informacji na temat systemu IFS Applications do planowania zasobów przedsiębiorstwa produkcyjnego można znaleźć na stronie: https://www.ifsworld.com/corp/industries/manufacturing/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O firmie Tietex
Tietex to największy na świecie producent szerokiej i zróżnicowanej oferty materiałów przeszywanych, nietkanych. Dążąc do innowacji, opracowuje produkty dla wielu rynków i zastosowań, w tym branży motoryzacyjnej, pokryć dachowych, obuwia sportowego, materiałów ognioodpornych, rzepów, materacy, filtrów medycznych, chusteczek pielęgnacyjnych i wielu innych. Więcej informacji: www.tietex.com. 

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Więcej informacji: IFSworld.com

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*