Globalny producent Primo wkracza w 60. rok swojej działalności z systemem IFS Applications w chmurze

Rozwiązanie chmurowe IFS pomoże producentowi tworzyw sztucznych zdigitalizować kluczowe procesy biznesowe w zakładach produkcyjnych w Europie i Azji

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Primo Group, międzynarodowy producent profili z tworzyw sztucznych, wdroży system IFS Applications™ 10 w chmurze, aby połączyć wszystkie procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu w jednym, kompleksowym i przyjaznym użytkownikowi rozwiązaniu.   
 

Primo to globalna spółka, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji ekstrudowanych profili z tworzyw sztucznych i kompozytów dla takich sektorów, jak nauki przyrodnicze, transport, budownictwo, instalacje morskie, energetyka czy instalacje elektroenergetyczne i oświetleniowe.

Jako rozwijająca się firma posiadająca zakłady produkcyjne w ośmiu krajach na całym świecie, Primo musiała wymienić swój dotychczasowy system biznesowy na kompleksowe rozwiązanie, które potrafi obsłużyć cały jej łańcuch wartości począwszy od finansów, a skończywszy na planowaniu produkcji i raportowaniu. 

Po przeprowadzeniu procesu ewaluacji konkurencyjnych rozwiązań firma Primo zdecydowała się na system IFS Applications.

IFS Applications pomoże zdigitalizować szereg procesów o krytycznym znaczeniu dla działalności firmy Primo, w tym szacowanie i zarządzanie ofertami, skracając czas ich realizacji i pozwalając na szybsze wprowadzanie nowych produktów do obrotu. Inne istotne funkcje to zaawansowane planowanie produktu, zarządzanie projektami, planowanie zleceń produkcyjnych i kompleksowe zarządzanie jakością (TQM). Rozwiązanie firmy IFS zostanie wdrożone w ramach usługi IFS Managed Cloud w zakładach grupy w Chinach, Danii, Finlandii, Niemczech, Norwegii, Polsce, Rosji i Szwecji.

„Potrzebowaliśmy rozwiązania, które obsługiwałoby wszystkie aspekty naszej złożonej produkcji, pomogłoby nam zwiększyć sprzedaż poprzez usprawnienie procesów oraz zapewniłoby pełną integrację z systemem finansowym i CRM” – powiedziała Marika Solgård-Olli, ERP Manager w firmie Primo. „Dzięki nowoczesnej i przyjaznej użytkownikowi obsłudze system IFS Applications spełnił wszystkie nasze wymagania i upewnił nas, że warto związać się z IFS jako wiarygodnym partnerem biznesowym wspomagającym nas w rozwoju”.

Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na Skandynawię, dodała: „Firmy patrzące w przyszłość zdają sobie sprawę, że modernizacja ich systemów biznesowych to najszybszy i najbardziej niezawodny sposób na zapewnienie wiodącej pozycji i osiągnięcie celów biznesowych. Poprzez zwrócenie uwagi na procesy biznesowe i zastosowanie odpowiednich rozwiązań dających użytkownikom realne możliwości generowania pozytywnych zmian, można wyeliminować wąskie gardła w działalności. To wspaniałe, móc powitać firmę Primo wśród naszej rosnącej społeczności klientów z sektora produkcyjnego, zatem z niecierpliwością oczekujemy wzajemnie korzystnej współpracy”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/manufacturing/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O firmie Primo

Primo jest doświadczonym partnerem w zakresie opracowywania i produkcji ekstrudowanych profili z tworzyw sztucznych lub kompozytów. Zaczynająca jako producent ekstrudowanych profili okiennych i drzwiowych, firma Primo rozszerzyła działalność na niemal wszystkie obszary biznesowe, w których można zastosować profile ekstrudowane — wybierane ze względu na ich wytrzymałość, wszechstronność, niski ciężar i trwałość. Dzisiaj Primo opracowuje i wytwarza profile ekstrudowane dla branży medycznej, transportu, budownictwa, instalacji morskich, energetyki, sektora AGD, instalacji elektroenergetycznych i oświetleniowych oraz dla wielu innych sektorów. Jej profile można znaleźć m.in. w materiałach opakowaniowych, meblach i zaawansowanych technologicznie szklarniach. www.primo.com
 

O firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw klientom na całym świecie, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem operacjami skupionymi na usługach serwisowych. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników i oferowane rozwiązania, w połączeniu z zaangażowaniem w dostarczanie wartości wszystkim naszym klientom, uczyniły IFS uznanym liderem i najbardziej polecanym dostawcą w sektorze. Nasz zespół liczący 3700 pracowników oraz rosnący ekosystem partnerów wspierają ponad 10 000 klientów na całym świecie, rzucając wyzwanie status quo i zapewniając przewagę konkurencyjną. Dowiedz się więcej o tym, jak oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś: IFSworld.com

Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland

Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: http://blog.ifsworld.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*