Silniejsza niż kiedykolwiek: Apply zwiększa przewagę konkurencyjną dzięki IFS Applications 10

IFS pomaga firmie Apply działającej w branży inżynieryjnej zwiększyć wydajność i usprawnić realizacje
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że norweska firma Apply działająca w branży inżynieryjnej zdecydowała się na aktualizację oprogramowania do wersji IFS Applications™ 10.

Apply, z siedzibą w Stavanger w Norwegii, jest klientem IFS od roku 2009. Firma korzysta z IFS Applications do wsparcia całego łańcucha wartości, począwszy od zarządzania projektami, po prace konstrukcyjno-budowlane, zarządzanie łańcuchem dostaw, wypożyczenie sprzętu, finanse, HR i HSEQ. Rozwiązanie branżowe IFS zapewnia wgląd w dane w czasie rzeczywistym i umożliwia efektywną realizację projektów zarówno na lądzie, jak i na morzu, wspierając zarządzanie złożonymi projektami z zachowaniem wysokiego poziomu kontroli i wydajności.

W 2014 roku Apply zaktualizowała oprogramowanie do wersji IFS Applications 8, aby ustandaryzować i usprawnić procesy biznesowe, umożliwiając tym samym wsparcie coraz bardziej złożonych i zróżnicowanych projektów realizowanych przez firmę.

„Potrzebowaliśmy strategicznego rozwiązania do zwiększenia wydajności i przychodów” – powiedział Bjarte Haugland, Area Head of IM&IT w firmie Apply. „Jesteśmy przyzwyczajeni do cykliczności zdarzeń w naszej branży, a ostatnie kryzysy uświadomiły nam, jak ważna jest stała koncentracja na sposobie, w jaki pracujemy i na systemach, jakich używamy. Dostrzegliśmy, że dzięki jednemu, centralnemu oprogramowaniu dla przedsiębiorstw łatwiej nam ustandaryzować procesy pracy, jako że przepływ danych pomiędzy różnymi obszarami działalności może przebiegać bez zakłóceń. Oznacza to zapewnienie, że dane są wprowadzane tylko raz i udostępniane wszystkim tym, którzy ich potrzebują”.

Po aktualizacji do wersji IFS Applications 10, która z łatwością współpracuje z innymi kluczowymi systemami, nadal będzie odgrywać centralną rolę w środowisku IT firmy Apply, w szczególności w zakresie zarządzania zleceniami pracy.

„Nie jest przesadą stwierdzenie, że wzrost wydajności, jakiego doświadczamy dzięki IFS Applications na przestrzeni lat, jest znaczący” – dodał Haugland. „System IFS Applications umożliwił nam zmniejszenie liczby wykorzystywanych przez nas systemów, usprawnienie procesów i uzyskanie lepszego wglądu w dane, dzięki czemu 1200 pracowników naszej firmy jest w stanie obsłużyć coraz większą liczbę złożonych projektów dla naszych klientów. Z niecierpliwością oczekujemy na korzyści z nowego w IFS Applications 10 interfejsu użytkownika IFS Aurena, który pozwoli naszym pracownikom na platformach uzyskać lepszy dostęp do systemu”.

Elni Kullmer, dyrektor zarządzający w IFS Nordics dodała: „Apply jest inspirującym przykładem na to, jak zmiany warunków rynkowych można zmienić w okazję do zwiększenia produktywności, wzmocnienia procesów biznesowych i zwiększenia zysków. Firmy, które inwestują w zaawansowane, gotowe rozwiązania branżowe oferujące kompleksową obsługę, niższy całkowity koszt posiadania oraz pełną elastyczność sposobu wdrożenia, są lepiej przygotowane na trudne czasy, a co ważniejsze, momentalnie są w stanie wykorzystać poprawę warunków. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wspieramy Apply i liczymy na sprawne wdrożenie projektu”.

Więcej informacji na temat tego, jak IFS wspiera przedsiębiorstwa z sektora ropy i gazu: www.ifsworld.com/corp/industries/energy-utilities-and-resources/oil-and-gas/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O firmie Apply
Apply jest wiodącą firmą inżynieryjną działającą w wielu obszarach, specjalizującą się w realizacji zamówień na wszystkich etapach projektów, począwszy od opracowania koncepcji i badania po realizację i oddanie do użytku. Ponadto oferujemy szeroki zakres usług obejmujących obsługę i utrzymanie oraz modyfikację instalacji do produkcji ropy naftowej i gazu na Norweskim Szelfie Kontynentalnym. www.apply.no

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*