ENERGO-PRO Georgia zwiększa efektywność działań dzięki IFS Applications

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma  JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, usprawniła zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększyła wydajność dzięki systemowi IFS Applications.

Spółka ENERGO-PRO Georgia, należąca do grupy ENERGO-PRO, jest największym prywatnym przedsiębiorstwem w sektorze energetyki w Gruzji, specjalizującym się w wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma jest właścicielem 15 średniej i małej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy 470 MW oraz elektrowni gazowej o mocy 110 MW.

Z usług ENERGO-PRO Georgia korzysta ponad 1 200 000 klientów na obszarze obejmującym ponad 70% terytorium Gruzji. Wdrożenie systemu IFS Applications w firmie ENERGO-PRO Georgia zapewniło integrację systemów informatycznych oraz optymalizację kluczowych procesów biznesowych. Przekłada się to na większą efektywność działań w takich obszarach, jak finanse, gospodarka magazynowa, przeglądy i remonty maszyn i urządzeń, zasoby ludzkie oraz zarządzanie projektami.

Z rozwiązania korzysta 340 pracowników firmy ENERGO-PRO Georgia.  

„System IFS Applications to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie wspiera zarządzanie naszym przedsiębiorstwem i pozwala na zwiększanie efektywności biznesowej” – powiedział Mikheil Botsvadze, prezes JSC ENERGO-PRO Georgia. „Dysponujemy stałym dostępem do zawsze aktualnych informacji, co pozwala na pełną kontrolę i skuteczną obsługę techniczną naszej rozległej i złożonej infrastruktury”.  

Marcin Taranek, prezes IFS CEE, dodał:

„Energetyka wytwórcza i dystrybucja energii elektrycznej to docelowe sektory firmy IFS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na globalnym rynku energetyki możemy dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania branżowe. Cieszymy się, że firma ENERGO-PRO Georgia – największy dostawca energii elektrycznej w Gruzji – również czerpie korzyści z IFS Applications”.

Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm z sektora energetyki i użyteczności publicznej znajduje się pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/energy-and-utilities.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*