Höegh LNG wybiera IFS Applications jako główny system ERP dla całego przedsiębiorstwa

System IFS Applications 10 działający w chmurze zastąpi rozproszone środowisko informatyczne firmy Höegh LNG jedną centralną platformą, która zapewni efektywność i zgodność z ustawą Sarbanesa-Oxleya (SOX) oraz umożliwi globalny rozwój przedsiębiorstwa

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma Höegh LNG, czołowy właściciel i operator nowoczesnych pływających terminali do magazynowania i regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego (FSRU), wybrał IFS Applications™ jako swoją główną platformę biznesową.
 

Höegh LNG to lider branży skroplonego gazu ziemnego (LNG). Firma dysponuje flotą złożoną z dziesięciu terminali FSRU i dwóch gazowców LNG, dzięki której może oferować ten surowiec na globalnym rynku przy ułamku kosztów i czasu niezbędnych do zbudowania lądowego terminala LNG.

Mająca swoją siedzibę w Oslo firma Höegh LNG planuje rozwój swojej działalności oraz zwiększenie floty w przyszłości, w związku z czym potrzebowała zaawansowanego systemu ERP, który zastąpiłby jej dotychczasowe oprogramowanie biznesowe.

Wybór padł na IFS z uwagi na jego doświadczenie branżowe oraz dostosowaną do potrzeb branży funkcjonalność oferowanego rozwiązania, które pozwoli ustandaryzować globalne procesy biznesowe firmy Höegh, zwiększyć efektywność oraz obniżyć koszty. System IFS Applications zostanie wdrożony na platformie IFS Managed Cloud i pomoże firmie Höegh LNG skonsolidować operacje finansowe w wielu krajach oraz zapewnić zgodność z wymaganiami ustawy Sarbanesa-Oxleya (SOX) i standardami rachunkowości GAAP.

„IFS jest w stanie zapewnić nam największe korzyści w zakresie standardów i sprawdzonych procedur” — powiedział Sveinung J. S. Støhle, prezes i dyrektor generalny Höegh LNG. „Wchodzimy właśnie w fazę cyfrowej transformacji, w której będziemy wykorzystywać system IFS Applications jako naszą główną platformę umożliwiającą zwiększenie efektywności i podejmowanie świadomych decyzji”.

„Czołowe firmy z globalnego sektora ropy i gazu korzystają z wszechstronnych rozwiązań IFS opartych na wiedzy specjalistycznej i dekadach doświadczenia branżowego. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić podstawę technologiczną oraz fachowe doradztwo na drodze firmy Höegh LNG do cyfrowej transformacji” — dodała Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na kraje skandynawskie.

Więcej informacji na temat tego, jak IFS wspiera firmy z sektora ropy i gazu, można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/energy-utilities-and-resources/oil-and-gas/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie Höegh LNG

Höegh LNG napędza rozwój branży skroplonego gazu ziemnego (LNG), który prowadzi do transformacji sektora energetycznego w krajach na całym świecie. W skład grupy Höegh LNG wchodzą Höegh LNG Holdings i Höegh LNG Partners. Firma jest czołowym producentem, właścicielem i operatorem nowoczesnych pływających terminali do magazynowania i regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego (FSRU). Udostępnia niezbędną infrastrukturę umożliwiającą handel gazem ziemnym na rozproszonych geograficznie rynkach. https://hoeghlng.com/
 

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*