Torpol, czołowy na polskim rynku wykonawca infrastruktury kolejowej i miejskiej, stawia na IFS Applications 10

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Torpol S.A., wykonawca infrastruktury kolejowej i miejskiej, wybrał system IFS Applications™ 10, aby wesprzeć procesy o kluczowym znaczeniu, takie jak łańcuch dostaw, zarządzanie projektami, sprzedaż i serwis, remonty, HR i analityka biznesowa. Rozwiązanie wdroży firma InfoConsulting, członek globalnej sieci IFS Partner Network.

Torpol S.A. z siedzibą w Poznaniu działa na polskim rynku od ponad 25 lat, specjalizując się w kompleksowej realizacji obiektów komunikacyjnych, takich jak szlaki i stacje kolejowe oraz torowiska tramwajowe, a także obiekty inżynierskie. Firma świadczy ponadto usługi z zakresu budowy, modernizacji oraz remontów sieci elektroenergetycznych napowietrznych, sygnalizacji świetlnej sterowania ruchem drogowym, systemów oświetlenia ulicznego oraz sieci telekomunikacyjnych, jak również usługi projektowe w zakresie inwestycji komunikacyjnych. Spółka zatrudnia ponad 650 pracowników i dysponuje własną, rozbudowaną bazą sprzętowo-transportową obejmującą ponad 70 specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Aby wesprzeć rozwój, zwiększyć efektywność działań i wzmocnić swoją konkurencyjność na rynku, firma Torpol potrzebowała nowoczesnego, zintegrowanego systemu biznesowego. Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku wybrano system IFS Applications 10 ze względu na jego elastyczność i dostosowanie do wymagań branży infrastrukturalnej.

Marcin Taranek, prezes IFS Poland skomentował: „Cieszymy się, że firma Torpol wybrała nasze rozwiązanie do wsparcia swojego rozwoju. Funkcjonalność i elastyczność IFS Applications 10 pozwoli zaspokoić bieżące oraz przyszłe potrzeby biznesowe firmy Torpol i przyczyni się do zwiększenia jej konkurencyjności na rynku infrastruktury. Liczymy na długą i wzajemnie korzystną współpracę z firmą Torpol”.

System IFS Applications 10 wesprze procesy biznesowe spółki Torpol we wszystkich kluczowych obszarach, obejmujących finanse, łańcuch dostaw, zarządzanie projektami, sprzedaż i serwis, remonty, HR i analitykę biznesową. Z rozwiązania będzie korzystać łącznie 235 pracowników Torpol.

Więcej informacji o tym, jak IFS wspiera firmy w sektorze konstrukcyjno-budowlanym i infrastruktury, można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/engineering-construction-infrastructure/.

Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFSworld.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*