KYOCERA wybiera rozwiązanie do zarządzania serwisem firmy IFS obsługujące internet rzeczy.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma KYOCERA Document Solutions Europe, wiodący producent rozwiązań z zakresu cyfrowego przetwarzania dokumentów, wdroży rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem, które zoptymalizuje jej procesy serwisowe i stanie się zunifikowanym systemem łączącym wszystkie placówki firmy w Europie. 

Firma KYOCERA Document Solutions Europe oferuje szeroką gamę drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania, jak również usługi z zakresu zarządzania dokumentacją — oferta firmy ma na celu zapewnienie efektywnej i ekonomicznej obsługi procesów związanych z dokumentacją.

Po wnikliwej analizie ofert kilku dostawców oprogramowania, firma KYOCERA Document Solutions Europe zadecydowała o wdrożeniu rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem w celu optymalizacji procesów serwisowych i utworzenia jednolitego rozwiązania IT obsługującego europejskie placówki firmy. Dzięki rozwiązaniu IFS, firma skróci czas reakcji serwisowej, poprawi zarządzanie umowami i gwarancjami, jak również zwiększy efektywność współpracy z partnerami biznesowymi.

Rozwiązanie zostanie wdrożone w usłudze IFS Managed Cloud w środowisku Microsoft Azure — jest to kompleksowa usługa oparta na idei chmury prywatnej. Podczas fazy wstępnej nastąpi opracowanie standardu europejskiego, który następnie zostanie pilotażowo uruchomiony w firmie KYOCERA Document Solutions Europe.

W fazie drugiej opracowany standard zostanie przeniesiony na spółki zależne firmy KYOCERA na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, wśród których znajduje się firma Triumph Adler, która od wielu lat jest częścią grupy KYOCERA.  

źródło: IFSWorld BPC GUIDE-WRZESIEŃ 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*