TATMETAL wybiera IFS Applications

TATMETAL będzie zarządzać kluczowymi procesami biznesowymi przy użyciu systemu IFS Applications 9 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TATMETAL, jeden  z czołowych tureckich producentów wyrobów ze stali walcowanej, wybiera system IFS Applications™ 9 w ramach programu cyfrowej transformacji.  

TATMETAL to czwarty pod względem wielkości producent wyrobów stalowych w kraju. Odbiorcami jego produktów są klienci z branży konstrukcyjno-budowlanej, motoryzacyjnej, urządzeń AGD oraz systemów grzewczych i chłodniczych. Po zakończeniu ośmiomiesięcznej procedury przetargowej firma TATMETAL wybrała system IFS Applications ze względu na bogaty interfejs użytkownika, funkcjonalność branżową oraz możliwość obsługi przyszłych potrzeb firmy.

Rozwiązanie firmy IFS zapewni obsługę wszystkich niezbędnych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie danymi produktu (PDM), produkcja i planowanie, sprzedaż, zakupy i dystrybucja, zarządzanie jakością, zarządzanie dokumentacją, kadry, płace i finanse. 

„Dzięki inwestycji w system IFS Applications przepływ informacji obejmie całą naszą firmę, co przyczyni się do przyspieszenia strategicznego rozwoju, jednocześnie wzmacniając nasze zaangażowanie w cyfrową transformację” — powiedział Sedat Çiftçioğlu, dyrektor ds. finansowych i administracyjnych firmy TATMETAL. „Zespół firmy IFS przedstawił nam niezawodne rozwiązanie, które pozwoli nam uzyskać zwrot z inwestycji  w niezbyt odległej perspektywie czasowej, które dodatkowo jest elastyczne na tyle, aby pomóc nam odnieść korzyść z transformacyjnych trendów branżowych, takich jak cyfrowa transformacja, sztuczna inteligencja czy internet rzeczy”.

Dyrektor zarządzający oddziału IFS Turkey Ergin Öztürk dodał: „Cieszymy się, że udało nam się podpisać kolejną istotną umowę z ważnym klientem z branży stalowej w Turcji. Współpraca z takimi firmami, jak Cemtas czy Ağır Haddecilik utwierdza nas w przekonaniu, że nasze rozwiązania oparte na najlepszych praktykach branżowych będą wspierać rozwój firmy TATMETAL w najbliższych latach. Łącząc siły z naszym partnerem technologicznym F8 Informatics, pomożemy firmie TATMETAL stworzyć w pełni zintegrowaną cyfrową fabrykę.”

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z sektora produkcji przemysłowej:

www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/.

 

O firmie TATMETAL
Siedziba firmy TATMETAL ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. znajduje się na terenie kompleksu Zonguldak- Ereğli Organized Industrial Zone, a jej budynki zajmują łącznie 110 000 m² powierzchni. Firma ta zajmuje się produkcją wyrobów ze stali walcowanej na zimno, na gorąco oraz galwanizowanej. Zakład jest wyposażony w instalacje do wytrawiania, obróbki galwanicznej, wyżarzania, a także lakiernię, maszyny do cięcia wzdłużnego, wykrawarki, maszyny do trapezowania, maszyny do produkcji rynien, wytłaczarki i prasy krawędziowe. W zakładzie działa instalacja do wytrawiania o wydajności 400 000 ton oraz walcownia o wydajności 350 000 ton. W Turcji TATMETAL jest czwartym pod względem wielkości producentem wyrobów ze stali walcowanej. Wyroby tej firmy są eksportowane do kilku odbiorców zagranicznych.

O firmie IFS 
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się  z 3500 pracowników wspiera ponad milion użytkowników z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 
W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na  terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A.,  Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania  i ciekawe pomysły.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*