Revima decyduje się na rozwiązanie IFS, by wdrożyć globalnie procesy MRO wg najlepszych praktyk

Prawie 1000 pracowników firmy Revima będzie korzystać z systemu IFS Applications™ 10 w najnowocześniejszych obiektach obsługi technicznej we Francji i w Tajlandii

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, oraz Revima, czołowy niezależny dostawca rozwiązań MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty) dla branży lotniczej, specjalizujący się w urządzeniach APU, częściach silników i podwoziach samolotów cywilnych i wojskowych, ogłosili decyzję o wyborze systemu IFS Applications 10, który ma przyspieszyć międzynarodową ekspansję firmy Revima i wesprzeć jej działania z zakresu obsługi technicznej. 
 

Na fali silnego wzrostu firma Revima buduje obecnie supernowoczesny zakład MRO w Tajlandii. Obiekt o powierzchni 12 000 mkw. rozpocznie działalność na początku 2020 roku i będzie świadczył zaawansowane usługi MRO dla podwozi klientom w regionie Azji i Pacyfiku.

„Nasz przyspieszony wzrost w połączeniu z decyzją o budowie nowego zakładu w Tajlandii był katalizatorem wdrożenia zaawansowanych procesów biznesowych oraz ich dostosowania w całej firmie” – powiedział Olivier Legrand, prezes i dyrektor generalny firmy Revima. „System IFS Applications wyróżnił się na tle konkurencji dzięki swoim zaawansowanym i dostępnym od ręki możliwościom z zakresu MRO, z których można korzystać w sposób nowoczesny i intuicyjny. Kolejnym decydującym czynnikiem były liczne referencje od klientów IFS z globalnego sektora lotniczego”.

Firma Revima, korzystająca wcześniej z oddzielnych rozwiązań do obsługi procesów dotyczących jednostek APU, procesów naprawy elementów silników i procesów obsługi podwozi, będzie czerpać korzyści z ujednolicenia procesów biznesowych na platformie IFS, które obejmie:

  • Zdolność wsparcia jej złożonych potrzeb z zakresu MRO, w tym monitorowania warsztatu i modelowania wyceny aktywów kapitałowych (Capital Asset Pricing Model; CAPM) z wykorzystaniem standardowej funkcjonalności systemu IFS Applications
  • Najwyższy w swojej klasie komfort obsługi, dzięki przyjaznemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika
  • Otwartą i elastyczną platformę technologiczną, która pozwoli firmie Revima wdrożyć najnowocześniejsze technologie, takie jak mobilność i internet rzeczy

Amor Bekrar, dyrektor zarządzający IFS we Francji, dodał: „Nasza zdolność do zaspokajania złożonych potrzeb z zakresu MRO w połączeniu z dogłębną znajomością ściśle uregulowanego sektora lotnictwa i obrony pozwolą firmie Revima wesprzeć własny rozwój i wdrożyć wysokowydajne procesy biznesowe w skali międzynarodowej. IFS pomoże również firmie Revima we wdrażaniu technologii nowej generacji, takich jak IoT i mobilność w celu przyspieszenia jej transformacji cyfrowej”.

System IFS Applications 10 zostanie wdrożony w zakładach firmy Revima w Chonburi w Tajlandii oraz w Caudebec-en-Caux i Saint-Ouen-l’Aumône we Francji. Po pełnym wdrożeniu będzie wspierał pracę ponad 1000 specjalistów z zakresu MRO.

Więcej informacji na temat rozwiązań IFS dla niezależnych dostawców usług MRO można znaleźć tu: www.ifsworld.com/corp/industries/aerospace-and-defense/independent-mro/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O firmie Revima

Revima jest czołowym dostawcą rozwiązań z zakresu MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty) specjalizującym się w urządzeniach APU, częściach silników i podwoziach do samolotów cywilnych i wojskowych w postaci pięciu dedykowanych usług: naprawy i remonty, naprawy części silników, rozwiązania materiałowe, zarządzanie flotą i leasing.

Revima może się poszczycić 60-letnim doświadczeniem w zakresie MRO i pełnym pasji i zaangażowania zespołem pracowników w zakładach we Francji, Azji, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Firma Revima obsługuje operatorów samolotów, leasingodawców i stacje naprawcze na całym świecie, co czyni ją jednym z najbardziej doświadczonych dostawców rozwiązań z dziedziny MRO. Revima jest organizacją posiadającą certyfikat EASA & FAA Part 145, a także zgody licznych agencji. 

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.revima-group.com
 

O firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw klientom na całym świecie, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem operacjami skupionymi na usługach serwisowych. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników i oferowane rozwiązania, w połączeniu z zaangażowaniem w dostarczanie wartości wszystkim naszym klientom, uczyniły IFS uznanym liderem i najbardziej polecanym dostawcą w sektorze. Nasz zespół liczący 3700 pracowników oraz rosnący ekosystem partnerów wspierają ponad 10 000 klientów na całym świecie, rzucając wyzwanie status quo i zapewniając przewagę konkurencyjną. Dowiedz się więcej o tym, jak oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś: IFSworld.com

Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland

Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: http://blog.ifsworld.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*