Thetford wybiera system IFS Applications w chmurze

System IFS Applications wdrożony na platformie Microsoft Azure będzie wspierać zarządzanie produkcją, finansami, działem HR i łańcuchem dostaw w firmie Thetford
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że lider w branży mobilnych rozwiązań sanitarnych – firma Thetford z siedzibą w Etten-Leur w Holandii – wdroży system IFS Applications™. Będzie on służyć jako centralne rozwiązanie do zarządzania zakładami produkcyjnymi na terenie Holandii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch.

System firmy IFS wesprze zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw. Pomoże to w planowanej ekspansji firmy Thetford na rynku europejskim oraz w Stanach Zjednoczonych, Australii i Chinach.  

Za tą inicjatywą przemawiała konieczność zmodernizowania dotychczasowego systemu ERP, który nie spełniał już potrzeb przedsiębiorstwa. 

„Po szczegółowej selekcji zadecydowaliśmy o wyborze systemu IFS Applications, ponieważ jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie stanowi najlepsze połączenie elastyczności i funkcjonalności. Thetford to przedsiębiorstwo produkcyjne o dużym tempie rozwoju, dlatego potrzebny nam był dostawca oprogramowania, który sprosta szybko zmieniającym się potrzebom firmy” – powiedział Peter Struijs, dyrektor finansowy firmy Thetford. „Ważnym czynnikiem było również podobne podejście do biznesu w naszych przedsiębiorstwach. Dla nas liczy się profesjonalizm, a to właśnie charakteryzuje firmę IFS”. 

Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający w oddziale firmy IFS na obszar Beneluksu, dodał:

„To, że tak szybko rozwijająca się firma jak Thetford zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications, potwierdza jego elastyczność. Przez wdrożenie systemu IFS Applications w środowisku chmury firma Thetford uzyska rozwiązanie, którego funkcjonalność będzie można poszerzać wraz z rozwojem jej potrzeb biznesowych. Cieszy nas, że firma Thetford dołączy do globalnego grona naszych klientów w branży produkcyjnej i że pokłada zaufanie w IFS jako dostawcę rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjnych”.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*