ANEGIS wspiera aktywnie Ukrainę

ANEGIS od początku konfliktu angażuje się w działania na rzecz Ukrainy poprzez zbiórki funduszy na zakup dronów bojowych czy wsparcie fundacji organizujących pomoc uchodźcom. Firma nie podejmuje również współpracy z podmiotami rosyjskimi i białoruskimi.

Wojna w Ukrainie, która wybuchła 24 lutego 2022 r., porusza nas wszystkich. Rosyjska agresja wobec niepodległego państwa stoi w sprzeczności z wartościami ANEGIS jako firmy i ludzi, którzy tworzą jej zespół. Dramat ludności cywilnej nie pozostaje nam obojętny.

Od początku konfliktu ANEGIS włącza się w zbiórki funduszy na pomoc humanitarną uchodźcom oraz zakup dronów bojowych. Firma wspiera również fundacje, które oprócz organizowania pomocy medycznej czy logistycznej, prowadzą działania edukacyjne i integracyjne dla obywateli Ukrainy.

Pracownicy ANEGIS także indywidualnie wspierają uchodźców, przyjmując ich pod swój dach i integrując z lokalną społecznością.

ANEGIS nie współpracuje także z podmiotami rosyjskimi i białoruskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*