ANEGIS i Walter & Partner łączą kompetencje w obszarze rozwiązań Microsoft Dynamics 365 dla branży modowej

ANEGIS zawarł partnerstwo z Walter & Partner, aby wspólnie dostarczać rozwiązania cyfrowej transformacji dla handlu detalicznego i branży mody.

Firma Walter & Partner od ponad 35 lat wdraża rozwiązania IT odpowiadające na potrzeby firm modowych. Zespół 30 specjalistów – konsultantów, programistów i inżynierów – analizuje procesy i tworzy systemy, które uwzględniają specyficzne wymagania i operacje w branży mody. Firma Walter & Partner na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności zrealizowała z sukcesem ponad 100 projektów. Wielu klientów Walter & Partner to liderzy biznesu z obszaru mody.

ANEGIS towarzyszy przedsiębiorstwom w drodze do cyfryzacji – od wyboru odpowiednich rozwiązań, przez ich wdrożenie, po obsługę i wsparcie. Stawia na wiodące rozwiązania chmurowe Microsoft i wykorzystuje najnowsze technologie oparte na algorytmach sztucznej inteligencji i zaawansowanej analizie, aby zapewniać klientom przewagę konkurencyjną.

Połączenie doświadczenia i kompetencji zespołów ANEGIS i Walter & Partner pozwoli dostarczać klientom z branży modowej nowoczesne, dopasowane do ich potrzeb i wydajne rozwiązania informatyczne – moduły Retail i Fashion dla Dynamics 365 obejmują elementy PDM/PLM/PIM, system planowania z perspektywy zarządzania przedsiębiorstwem i handlu detalicznego aż po punkty sprzedaży.

Rozwiązania wdrażane wspólnie przez ANEGIS i Walter & Partner to potężny pakiet do zarządzania biznesem w dynamicznej branży fashion.

Dzięki współpracy i połączeniu zasobów, innowacyjne rozwiązania będą wdrażane szybciej i efektywnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*