ANEGIS jednym z najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań ERP 2018 

ANEGIS, polsko-brytyjska firma specjalizująca się w aplikacjach biznesowych Microsoft została uznana przez redakcję magazynu Insight Success za jednego z najszybciej rozwijających się dostawców oprogramowania ERP. ANEGIS jest w czołówce wyróżnionych wraz z innymi dostawcami IT, m.in. Unit4 i ePromis. 

Lista 10 najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań ERP 2018 pojawia się w lipcowym wydaniu amerykańskiego magazynu, które jest platformą medialną dla innowacyjnych firm. 

Nagroda jest wyrazem uznania dla firmy ANEGIS, która oferuje więcej niż tylko doradztwo IT: „Firma pomaga swoim klientom osiągnąć transformację ich biznesów w cyfrowej erze poprzez zmianę sposobu, w jaki łączą się ludzie, dane i procesy. Wszystko po to, aby tworzyć dla nich nową wartość. Firma planuje wprowadzenie na rynek jeszcze bardziej innowacyjnych produktów i jest zdecydowana zapewniać i utrzymywać przewagę konkurencyjną swoim klientom w szybko zmieniającym się świecie”. 

 

O ANEGIS Ltd. 

ANEGIS Ltd. jest największą w Europie firmą doradczą specjalizującą się w Microsoft Dynamics 365, z siedzibami w Wielkiej Brytanii i Polsce. Założyciele ANEGIS współpracują ze sobą od ponad dziesięciu lat. Zrealizowali wspólnie wiele projektów ERP wysokiej rangi, w tym jedno z największych na świecie wdrożeń Dynamics AX. 

Więcej informacji o ANEGIS można znaleźć na stronie www.anegis.com. 

  

Kontakt dla mediów 

SIMON BARRETT 

sbarrett@anegis.com 

+44 (0) 20 7183 1001 

www.anegis.com 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*