Xopero podbija czeski rynek

Po owocnym spotkaniu branżowym z przedsiębiorcami z Czech w 2016 roku, firma Xopero postanowiła poszerzyć swoją działalność, otwierając odrębny oddział w Pradze.

Dlaczego akurat Czechy?

Przede wszystkim – rynek czeski, jak również słowacki, jest znacznie bardziej rozwinięty w obszarze IT od polskiego a w szczególności w strefie usług cloudowych i backupu.

Panuje tam o wiele większe zaufanie do chmury niż w Polsce. Potwierdzają to choćby pierwsze nasze sukcesy sprzedażowe.

Produkty cloudowe Xopero, zarówno w Czechach, jak i na Słowacji zajmują bardzo dobrą pozycję.

Jako jedyni współpracujemy tam między innymi z telekomami – T-mobile i Orange. Jednak za sukcesem zawsze stoją ludzie i warto podkreślić, że bez właściwych osób nasze działania nie miałyby sensu.

Trafiliśmy na wyjątkowych specjalistów, którzy zajmują się budowaniem kanału dystrybucyjnego na rynku czeskim i słowackim, podchodzą do sprzedaży projektowych, czyli tych kierowanych do dużych firm.

Odpowiadają również za wprowadzanie na rynek kolejnych produktów z naszej oferty oraz rozwiązań lokalnych. Jednak co najważniejsze – tworzą zgraną grupę świetnych specjalistów, angażują się i realizują wszystkie dobre pomysły.

Źródło: FL Group BPC GUIDE- LUTY/MARZEC 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*