System M-Files wizjonerem w Raporcie Gartnera dotyczącym CSP

W opracowanym przez firmę Gartner zestawieniu Magic Quadrant dla platform do zarządzania treścią (CSP – Content Services Platforms) na rok 2018, system M-Files plasuje się jako wizjonerski z dużym potencjałem na lidera. 

Autor raportu definiuje platformy do zarządzania treścią (CSP) jako zestaw usług i mikroserwisów, które stanowią zintegrowany zestaw produktów i aplikacji, posiadających wspólne interfejsy API i repozytoria, w celu wykorzystania wszelkiego rodzaju treści znajdujących się w zasobach organizacji.

Według autorów raportu, system M-Files wyprzedza Nuxeo i Objective. Jako jedną z największych zalet systemu, Gartner wymienił fakt, że funkcje i usługi dostępne w chmurze w pełni pokrywają się z systemem instalowanym lokalnie na serwerach. Istotną wartość dodaną dla usług SaaS stanowi automatyczna aktualizacja systemu gdy nowa wersja jest dostępna. Ponadto użytkownicy docenili M-Files jako platformę CSP stosunkowo łatwą do wdrożenia. Co więcej, byli zadowoleni z profesjonalnych usług M-Files i rozbudowanej sieci partnerów, co ma wpływ na dostępność świadczonych usług. Więcej informacji dotyczących systemu M-Files można znaleźć tutaj.

Firma Gartner to niezależna instytucja analityczno-doradcza specjalizująca się w zagadnieniach strategicznego wykorzystania technologii. Więcej informacji na temat raportu Gartnera nt. platform CSP można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*