Bonair Partnerem Roku Dynamics 365!

W dniach 9-10 października odbyła się coroczna Strategiczna Konferencja Partnerów Microsoft. Tegoroczna edycja konferencji była częścią Microsoft One – pierwszego w historii wydarzenia łączącego Partnerów i cały zespół Microsoft. Dla polskiej i zagranicznej społeczności była to okazja do nawiązania współpracy biznesowej i wymiany doświadczeń. Podczas wydarzenia oprócz sesji dotyczących nowości w portfolio Microsoft czy prezentacji strategii na kolejne lata, premierę miały także koncepcje Fabryki przyszłości oraz Sklepu przyszłości – pokazujące wykorzystania najnowszych technologii w konkretnych branżach. 

Wyróżniono też najlepszych partnerów Microsoft. Nagrodę dla najlepszego Partnera w kategorii aplikacji biznesowych Dynamics 365 otrzymała firma Bonair S.A. Doceniono ją nie tylko za najwyższą wartość sprzedaży licencji ale także za posiadane kompetencje, rozwój produktów Microsoft a także budowę własnych rozwiązań na Platformie Dynamics. 

Zaangażowanie w największe projekty Dynamics 365 w Polsce, okazało się kluczowe w osiągnieciu tego sukcesu. W trakcie konferencji opowiadaliśmy o takich właśnie projektach – cyfrowych transformacjach wraz z naszym Klientem Selena, omawiając wyzwania jednego z największych projektów ERP ostatnich lat. Ta nagroda cieszy nas szczególnie, ponieważ doceniono to, że od lat budujemy nasze kompetencje i doświadczenie w obszarach ERP, CRM i BI łącząc je i tworząc kompleksową ofertę dla naszych Klientów. ” – komentuje Daniel Olejniczak z Bonair S.A.

 

Więcej informacji o Bonair S.A. znajdziesz na stronie: https://www.bonair.com.pl/.
Więcej informacji o Fabryce przyszłości: https://news.microsoft.com/pl-pl/features/microsoftmowi-fabryka-przyszlosci-transformacja-cyfrowa-w-sektorze-produkcji/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*