EIP Sp. z o.o. zwyciężyła w tegorocznym Rankingu Partnerów Microsoft.

10 października na konferencji partnerskiej – Microsoft Partner Strategy Conference w Łodzi, Marta Osiak – Dyrektor Zespołu Dynamics NAV w EIP Sp. z o.o. przyjęła w imieniu firmy statuetkę Partnera Roku, co oznacza zwycięstwo w tegorocznym Rankingu Partnerów Microsoft.

Wyniki Rankingu Partnerów Microsoftu na rok 2017 w ramach produktu Dynamics zostały ogłoszone 17.07.2017 r. Najwyższe wyróżnienie otrzymały firmy: Intersys – w kategorii  Dynamics CRM (nowa nazwa Dynamics 365 for Customer Engagement), Bonair  – w kategorii Dynamics AX i EIP – w kategorii produktu Dynamics NAV.

Tytuł Partner of the Year trafia do partnerów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w oficjalnym rankingu partnerów prowadzonym co roku w okresie od 1 lipca do 30 czerwca.  Otrzymane wyróżnienie jest wynikiem pracy całego zespołu EIP. Microsoft ocenia nie tylko wyniki sprzedaży, ale również realizację obranej strategii, osiągnięcie założonych celów biznesowych, kompetencje zespołu oraz działania marketingowe.

To nie jedyny sukces EIP w tym roku. Firma została również uhonorowana członkostwem w Inner Circle for Microsoft Dynamics, co oznacza dołączenie do elitarnego grona skupiającego jedynie ok. 1% firm z globalnej sieci partnerów Microsoft. W tym roku jest ich zaledwie 40. EIP jako jedyna firma z Polski i jedna z nielicznych w Europie Środkowo – Wschodniej otrzymała to wyróżnienie.  Wpływ na to mają wyniki biznesowe oraz zaangażowanie we współpracę z klientami w dostarczaniu im najlepszych rozwiązań. Jest to ogromne osiągnięcie, które stawia EIP na równi z największymi, światowymi firmami i potwierdza najwyższe kompetencje zespołu w zakresie Microsoft Dynamics.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*