ANEGIS Gazelą Biznesu 2021

ANEGIS dołączył do grona najdynamiczniej rozwijających się firm 2021 roku w rankingu Gazele Biznesu. To wyróżnienie jest uhonorowaniem przedsiębiorczości i transparentności ANEGIS kształtowanych od początku istnienia firmy.

2021 rok ANEGIS kończy z wyróżnieniem w rankingu Gazele Biznesu organizowanym pod szyldem dziennika Puls Biznesu.

Co ono oznacza dla ANEGIS? Przede wszystkim podkreśla dynamizm rozwoju, dobrą kondycję finansową i rzetelne zarządzanie firmą. Potwierdza też obraną strategię dostarczania przedsiębiorstwom rozwiązań cyfrowej transformacji wspomaganych nowoczesnymi technologiami z obszaru chmury, sztucznej inteligencji, big data czy rzeczywistości mieszanej.

Gazele Biznesu to prestiżowe i wiarygodne zestawienie, przygotowywane nieprzerwanie od 2001 roku przez wywiadownię gospodarczą Coface, które bazuje na wynikach finansowych firm.

Tytuł Gazeli Biznesu 2021 przysługuje przedsiębiorstwu, które rozpoczęło działalność przed 2018 rokiem, zanotowało wzrost przychodów w ciągu trzech lat poprzedzających ranking, nie odniosło strat i jest transparentne w obszarze wyników finansowych.

Wyróżnienie jest efektem wspólnej pracy całego zespołu, partnerów i klientów ANEGIS – wszystkim serdecznie dziękujemy!

Certyfikat Gazele Biznesu 2021 dla ANEGIS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*