Obecne wyzwania biznesowe dla systemów logistycznych i magazynowych

Obecna sytuacja zmieniła nawyki, zachowania konsumentów, cały świat. Kiedy firmy zaczęły korzystać z Internetu, zmieniły się systemy logistyczne i magazynowe. Największym wyzwaniem jest usunięcie strachu.Nasze rozwiązania zawierają system Manipulate To Light z bezdotykowym potwierdzeniem pobranego materiału za pomocą skanera ręcznego lub skanera ProGlove za pomocą detekcji laserowej. Jeśli istnieje potrzeba, aby skrócić czas zbierania i wyeliminować błędy w oparciu o czynnik ludzki, M2L jest bardzo pomocne.

Zapewniając system zarządzania magazynem możliwe jest utrzymanie reguł dystansowania społecznego dla operatorów i tworzenie stref ruchu z eliminacją kontaktu fizycznego.
W pełni zautomatyzowany proces dostaw przychodzących i wychodzących z systemem zarządzania dokami i stoczniami może uniknąć fizycznego kontaktu kierowców z pracownikami i skrócić czas wszystkich procesów. Uwzględniono inteligentną nawigację w okolicy, możliwość kontroli pod kątem gorączki i rozpoznania wyposażenia ochronnego.

System Zarządzania użytkownik może regulować przepływ pracowników w terenie firmy poprzez inteligentne i przyjazne dla użytkownika aplikacji mobilnej. Dzięki indywidualnie generowanym kodom QR można przemieszczać się w wybranych obszarach w celu wyeliminowania fizycznych kontaktów i uzyskiwać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym z urządzeń do kontroli gorączki.
Dzięki rozwiązaniom, które opracowujemy od wielu lat, możemy znacznie łatwiej pokonać obecną sytuację. Nasze inteligentne rozwiązania zbliżeniowe mogą zoptymalizować procesy i przepływy pracy w firmach.

– Mgr. Veronika Dubovcová, Marketing Manager

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*