IFS pomaga Marshall Aerospace and Defence Group w transformacji globalnej działalności produkcyjnej i usługowej

Branżowe rozwiązanie IFS wspiera realizację programu cyfrowej transformacji w przedsiębiorstwie, udostępniając nowe możliwości 1700 pracownikom grupy Marshall w Wielkiej Brytanii, Holandii i Kanadzie

Warszawa, 19 listopada 2020 — Aby zapewnić widoczność newralgicznych procesów biznesowych i mechanizmy kontroli w takich obszarach jak produkcja i usługi MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty), międzynarodowe przedsiębiorstwo Marshall Aerospace and Defence Group prowadzące działalność produkcyjną i usługową w sektorze obrony postanowiło skorzystać z kompleksowej platformy oferowanej przez IFS — globalnego dostawcę oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Grupa Marshall ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest czołowym światowym dostawcą usług zarządzanych, rozwiązań integracyjnych i technologii w sektorze lotnictwa i obrony. Przedsiębiorstwo rozpoczęło obejmujący całą grupę projekt, którego celem jest wzrost sprawności działania, konkurencyjności i rentowności. Poszukiwało pakietu aplikacji umożliwiającego skalowanie zgodnie z rozwojem działalności produkcyjnej, a zarazem pozwalającego wyeliminować odizolowane obszary informacyjne i niespójności w procesach realizowanych w różnych działach i ośrodkach.

W wyniku przetargu grupa Marshall zdecydowała się na wybór pakietu IFS Applications™ 10, który udostępnia kompleksowe, niezawodne funkcje wspierające realizację złożonych projektów i produkcję materiałów kompozytowych. Firma korzysta także z rozwiązania MRO, ułatwiającego zaawansowaną obsługę (heavy maintenance) samolotów Hercules C-130 oraz realizację usług dla innych klientów z sektora lotnictwa i obrony.

Dzięki standaryzacji procesów w środowisku IFS przedsiębiorstwo może w jednym miejscu monitorować i analizować wszystkie dane biznesowe, a nowoczesna platforma ułatwia wykonywanie bieżących działań. Rozwiązanie IFS jest stosowane w całym łańcuchu wartości, począwszy od pierwszych kontaktów z klientem, poprzez wycenę, planowanie, zarządzanie projektem, produkcję i dostawy, aż po usługi MRO i obsługę eksploatowanego sprzętu. Grupa wykorzystuje platformę IFS również do zarządzania wszystkimi dostawcami i podwykonawcami oraz do obsługi skomplikowanych wymagań w zakresie kontroli transakcji handlowych, obowiązujących w międzynarodowym sektorze obrony.

Już od ponad stu lat grupa Marshall oferuje najwyższej klasy produkty i usługi największym i najbardziej renomowanym przedsiębiorstwom i instytucjom zajmującym się obronnością” — powiedział Gary Moynehan, p.o. dyrektora generalnego Marshall Aerospace and Defence Group. „Zdobyliśmy taką pozycję na światowym rynku, ponieważ wdrażamy nowe technologie, ciągle poszukujemy sposobów doskonalenia naszych działań i ustawicznie podejmujemy próby zmiany status quo w branży. Dzięki wykorzystaniu niezawodnych, branżowych funkcji dostępnych w rozwiązaniu IFS staliśmy się bardziej elastycznym, konkurencyjnym i rentownym przedsiębiorstwem. Jesteśmy w stanie uzyskiwać coraz lepsze wyniki, a jednocześnie rozwijać działalność w wielu krajach”.

Scott Helmer, prezes pionu rozwiązań dla lotnictwa i obrony w IFS, dodał: „Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z grupą Marshall, która cieszy się zasłużoną renomą dzięki jakości oferowanych produktów i usług. Ciągłe inwestycje IFS w rozwiązania przeznaczone dla sektora lotnictwa i obrony przekładają się na konkretne korzyści dla takich przedsiębiorstw jak Marshall, chcących zwiększyć efektywność i usprawnić procesy podejmowania decyzji. Mamy nadzieję na dalszą ścisłą współpracę, która okaże się owocna dla obu stron”.

Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw z sektora lotnictwa i obrony można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/aerospace-and-defense.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o Marshall Aerospace and Defence Group

Marshall Aerospace and Defence Group jest jednym z największych na świecie niezależnych przedsiębiorstw działających w branży lotnictwa i obrony. Projektuje innowacyjne rozwiązania najwyższej jakości oraz oferuje rozwiązania i usługi wsparcia w powietrzu, na lądzie i na morzu. Działająca od 1909 roku firma jest doceniana na rynku dzięki rzetelności, wydajności i zrozumieniu potrzeb klientów. Zyskała taką opinię, tworząc innowacyjne rozwiązania i wykazując się umiejętnością realizacji przedsięwzięć w terminie i w ramach budżetu. Marshall specjalizuje się w projektach przebudowy i modyfikacji samolotów wojskowych, cywilnych i komercyjnych, a także konstrukcji pojazdów i hangarów. Działalność grupy obejmuje projektowanie, produkcję i testowanie, a także udostępnianie personelu, szkolenia i konsultacje oraz obsługę techniczną, integrację i wsparcie produktów. https://marshalladg.com/

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*