Firma Lely, dostawca innowacyjnych rozwiązań dla rolnictwa, inwestuje w usługi globalne dzięki platformie IFS Field Service Management

Rozwiązanie IFS w chmurze będzie wspierać 1600 pracowników Lely, w tym inżynierów technologii rolniczych, w 45 krajach

Warszawa, 15 października, 2020 – IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że holenderska firma Lely, będąca dostawcą rozwiązań dla sektora rolnictwa, wdroży czołowe na świecie rozwiązanie IFS Field Service Management™, aby wspierać świadczenie znakomitej jakości usług swojej globalnej bazie klientów.

Od 1948 r. Lely ułatwia życie rolnikom dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i dostosowanym do potrzeb usługom obejmującym wiele różnych czynności w oborze: od dojenia po sprzątanie.

Do obsługi swojej międzynarodowej działalności firma używała wielu różnych systemów biznesowych, co oznaczało nieefektywność i niewykorzystane okazje. Chcąc wesprzeć i zoptymalizować swoją działalność w obszarze usług posprzedażnych i naprawczych, firma zaczęła szukać pojedynczego, w pełni zintegrowanego rozwiązania do zarządzania serwisem w terenie, które zwiększyłoby możliwości pracowników mobilnych za pomocą skalowalnej architektury w chmurze.

Po dogłębnej analizie Lely wybrał IFS Field Service Management.

„Lely cieszy się z możliwości współpracy z IFS, która pozwoli naszym ośrodkom wypracować najlepsze praktyki w zakresie zarządzania” — powiedział Ronald Eikelenboom, dyrektor finansowy Lely. „Potrzebowaliśmy kompleksowego rozwiązania obejmującego serwis w terenie, optymalizację technologii, zarządzanie centrami naprawczymi, części zamienne i logistykę zwrotną. IFS okazał się najbardziej odpowiednim dostawcą zdolnym do zaspokojenia wszystkich naszych potrzeb za pomocą jednej, w pełni zintegrowanej platformy”.

Marne Martin, prezes IFS Service Management Business Unit, dodaje: „Z dumą witamy Lely w gronie klientów IFS i nie możemy się już doczekać rozpoczęcia szybkiej i skutecznej realizacji projektu prowadzonego przez nasz zespół doradczy oraz wspieranego przez naszego partnera, firmę Leadent Digital. Nasze rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie będzie stanowić podstawę technologiczną dla firmy Lely. Dzięki temu będzie ona mogła wykorzystywać krótko- i średnioterminowe okazje biznesowe, jak również otwartą architekturę platformy w celu opracowywania i wdrażania długoterminowych strategii, np. w zakresie internetu rzeczy”.

Więcej informacji o rozwiązaniu IFS Field Service Management można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/solutions/service-management/field-service-management/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie Lely

Firma Lely została założona w 1948 r. i od początku swojej działalności tworzy zrównoważone, ekonomiczne i innowacyjne rozwiązania dla sektora rolnictwa. Przedsiębiorstwo dostarcza wysokiej klasy rozwiązania zautomatyzowane i systemy danych, które poprawiają dobrostan zwierząt oraz zwiększają elastyczność i wydajność produkcji w gospodarstwach mleczarskich. Od ponad 25 lat Lely jest liderem sprzedaży i serwisu zautomatyzowanych systemów dojenia dla kolejnych pokoleń rolników na całym świecie. Każdego dnia Lily inspiruje swoich pracowników do oferowania klientom innowacyjnych rozwiązań i bycia wiarygodnym partnerem udzielającym długoterminowego wsparcia i porad. Siedziba Grupy Lely mieści się w Holandii. Firma dysponuje również ogólnoświatową siecią ośrodków prowadzących sprzedaż i wsparcie produktów dostosowanych do potrzeb klientów. Grupa działa w ponad 45 krajach i zatrudnia ponad 1600 osób. Więcej informacji: www.lely.com.

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*