Czołowy turecki producent pomp MAS-DAF przyspiesza cyfrową transformację dzięki systemowi IFS Applications 

System IFS Applications pomoże w poprawie efektywności procesów biznesowych przy zarządzaniu siecią dystrybucji, obejmującą 200 dilerów 
i biur obsługi .

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że czołowy turecki producent pomp MAS-DAF wybrał system IFS Applications™ jako narzędzie swojej cyfrowej transformacji. 
Założona w 1977 roku firma MAS-DAF wytwarza pompy odśrodkowe do różnych zastosowań przemysłowych, w tym nawadniania, ogrzewania i chłodzenia, pompowni ścieków i bezpieczeństwa pożarowego. Jej produkty są eksportowane do około 65 krajów na całym świecie, a firma obsługuje rynek krajowy za pośrednictwem 200 dilerów i biur obsługi.

Istotnym elementem ogólnego projektu transformacji firmy MAS-DAF była wymiana istniejących systemów biznesowych, które nie zaspokajają już jej potrzeb. Firma potrzebowała centralnej platformy, która potrafiłaby objąć cały jej łańcuch wartości, od rozwoju produktu, planowania i produkcji, po logistykę  i obsługę posprzedażową.

Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ tylko on potrafił nam zaoferować identyfikowalność  i kompleksowy wgląd w naszą działalność we wszystkich procesach i jednostkach operacyjnych” – powiedział Denizhan Polatoğlu, członek zarządu MAS-DAF. „Inne ważne względy to elastyczność, skalowalność i zapewnienie naszemu personelowi intuicyjnego interfejsu użytkownika. Dzięki naszemu nowemu partnerowi biznesowemu – firmie IFS – jesteśmy pewni, że posiadamy teraz narzędzia pozwalające przyspieszyć nasz rozwój międzynarodowy i czerpać korzyści z cyfrowej transformacji”.

Göksel Sanbay, zastępca dyrektora generalnego IFS w Turcji, dodał: „Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z firmą MAS-DAF, która jest liderem w swojej dziedzinie i szanowaną marką w Turcji i za granicą. System IFS Applications jest doskonałym wyborem dla rozwijających się producentów, którzy chcą wejść na rynki zagraniczne, zachowując przy tym ścisłą kontrolę nad procesami, takimi jak logistyka i obsługa posprzedażowa. Z niecierpliwością oczekujemy długiej i wzajemnie korzystnej współpracy z firmą MAS-DAF”.

Rozwiązanie IFS, które zostanie wdrożone w firmie MAS-DAF, obejmie wszystkie najważniejsze procesy biznesowe, w tym projektowanie, produkcję i planowanie, sprzedaż, zakupy i dystrybucję, zarządzanie jakością, zarządzanie dokumentacją, CRM, zarządzanie serwisem, remonty, kadry, płace i finanse.

Więcej informacji na temat tego, jak rozwiązania IFS pomagają producentom, można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/.

O firmie MAS-DAF
Jako producent pomp odśrodkowych dla wielu branż, systemów nawadniania, ogrzewania i chłodzenia, przemysłu okrętowego, systemów gospodarki ściekowej i pożarnictwa od 1977 roku, MAS-DAF jest najbardziej innowacyjną  i pionierską firmą w swoim sektorze. Poza wypełnianiem swojej roli jako producenta pomp zobowiązała się ona także 
do efektywnego wykorzystywania wody i energii oraz do ochrony zasobów naturalnych. Oferując najlepszą usługę we właściwym czasie dzięki swoim ponad 200 dilerom i biurom obsługi w Turcji, MAS-DAF zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. Aktualnie firma eksportuje produkty do ponad 65 krajów i sprzedaje swoje technologie za pośrednictwem własnej międzynarodowej sieci dystrybucyjnej i serwisowej.

MAS-DAF posiada wiele certyfikatów jakości, w tym systemu zarządzania ISO 9001: 2008, systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001: 2004, systemu zarządzania BHP ISO 18001: 2007, UL, FM, NFPA 20, TSE, CE, ATEX, GOST i UKR Sepro. Ponadto firma produkuje wysoko wydajne systemy pomp zgodnie z unijnymi dyrektywami „ErP”.

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się  z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., 
Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania 
i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*