SPIE Nederland wybiera kompleksowe rozwiązanie ERP w chmurze firmy IFS, aby skonsolidować swoje środowisko informatyczne

Rozwiązanie ma na celu usprawnienie działań dzięki możliwości harmonogramowania pracy personelu, zwiększając tym samym wydajność ponad 4500 pracowników SPIE Nederland

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że SPIE Nederland, holenderska spółka zależna Grupy SPIE – niezależny europejski lider w zakresie usług technicznych w sektorze energetycznym i łączności – wybrała IFS Applications™IFS Planning and Scheduling Optimization™ oraz rozwiązanie do analityki operacyjnej w celu zwiększenia efektywności procesu i poprawienia poziomu marży.   
 

Aby wzmocnić swoją wiodącą pozycję na rynku i przygotować działalność firmy do przyszłych wyzwań rynkowych związanych z postępującą cyfryzacją, SPIE Nederland rozpoczęła kompleksowy proces ewaluacji platform informatycznych dla przedsiębiorstwa, które mogłyby zastąpić istniejące systemy biznesowe, jednocześnie poprawiając efektywność wszystkich kluczowych procesów.

Spośród rozwiązań, które najlepiej odpowiadały wymaganiom, SPIE Nederland wybrała IFS Applications ze względu na skalowalność rozwiązania, stale aktualizowaną architekturę, intuicyjny interfejs użytkownika oraz bogatą funkcjonalność dostosowaną do potrzeb branży.

„Poszukiwaliśmy dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw, który mógłby wykroczyć poza tradycyjną rolę dostawcy i współpracować z nami w charakterze partnera” – powiedział Lieve Declercq, dyrektor generalny SPIE Nederland. „Tym, co przyciągnęło nas do IFS, oprócz szerokich możliwości operacyjnych IFS Applications, było podejście firmy stawiające potrzeby przedsiębiorstw na pierwszym miejscu, co mogliśmy odczuć we wszystkich dotychczasowych kontaktach z IFS. Kolejnym decydującym czynnikiem był wysoce intuicyjny interfejs użytkownika rozwiązania, który nie tylko umożliwi wgląd w naszą działalność, lecz także pomoże nam usprawnić proces wdrażania nowych współpracowników”.

Glenn Arnesen, dyrektor regionalny IFS na Europę, dodał: „Mamy zaszczyt współpracować z SPIE Nederland, która jest jedną z najbardziej szanowanych firm w branży. Firma IFS rozpoczęła działalność w kapitałochłonnym, zorientowanym projektowo sektorze energetycznym i pozostaje blisko klientów, zaspokajając ich potrzeby. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu doświadczeniu, znajdujemy się w wyjątkowej pozycji, aby wesprzeć SPIE w osiąganiu celów biznesowych”.

Więcej na temat wspierania przez IFS firm z sektora konstrukcyjno-budowlanego i infrastruktury: www.ifs.com/corp/industries/engineering-construction-infrastructure/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

O firmie SPIE Nederland

SPIE Nederland jest spółką zależną Grupy SPIE, niezależnego europejskiego lidera w zakresie usług technicznych dla sektora energetycznego i systemów łączności. SPIE Nederland wspiera swoich klientów w projektowaniu, wdrażaniu, obsłudze i utrzymaniu systemów sieciowych, a także instalacji energetycznych, infrastrukturalnych i przemysłowych i budowlanych. SPIE Nederland jest jednym z trzech wiodących dostawców usług technicznych w Holandii. www.spie-nl.com

O firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw klientom na całym świecie, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem operacjami skupionymi na usługach serwisowych. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników i oferowane rozwiązania, w połączeniu z zaangażowaniem w dostarczanie wartości wszystkim naszym klientom, uczyniły IFS uznanym liderem i najbardziej polecanym dostawcą w sektorze. Nasz zespół liczący 3700 pracowników oraz rosnący ekosystem partnerów wspierają ponad 10 000 klientów na całym świecie, rzucając wyzwanie status quo i zapewniając przewagę konkurencyjną. Dowiedz się więcej o tym, jak oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś: ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifsworld.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*