Exact zapewnia ciągłość i stabilność procesów w Valk Velding 

Założona w 1961 r. firma Valk Welding B.V. zajmuje obecnie pozycję jednego z głównych dostawców przemysłowych robotów spawalniczych i materiałów spawalniczych na terenie Europy.  Valk Welding dostarcza około 500 ton (pełnego) drutu spawalniczego miesięcznie i jego klientami są przede wszystkim firmy z sektora transportowego oraz branży obróbki metali. Do tego grona należą m.in. DAF, Zuidberg Techniek oraz Voortman Steel Machinery.  W tej nowatorskiej firmie pracuje obecnie ponad 100 osób, rozmieszczonych w siedzibach na terenie Holandii, Francji, Czech oraz Danii. Firma ma swoje oddziały również w Belgii, Niemczech i Polsce, złożone z osób pracujących zdalnie. 

Od wielu lat Valk Welding korzysta z rozwiązań Exact wspierających jej procesy organizacyjne. Współpraca ta rozpoczęła się w 1996 r. od rozwiązania Exact for DOS. W 2005 r. firma przeszła na rozwiązanie Exact Globe połączone z oprogramowaniem Exact Synergy. Dziś systemy Exact mają za zadanie zapewniać firmie solidny system finansowy i logistyczny oraz należyty wgląd w proces świadczenia usług. Optymalne połączenie rożnych procesów Valk Welding to złożone przedsięwzięcie. Aby należycie wspierać procesy, firma stosuje rozwiązania Exact w ramach wszystkich swoich działań.

Uważam, że dysponujemy względnie szerokim wachlarzem rozwiązań Exact w porównaniu z innymi podobnymi firmami. W naszej działalności skupiamy się na handlu i logistyce. Obszary te odpowiadają za 40% naszych obrotów. Prowadzimy także projekty produkcyjne skupione wokół konstrukcji i dostawy maszyn. Co więcej, oferujemy też odpowiednie wsparcie posprzedażne i zarządzanie usługami. Łączenie rozmaitych procesów w optymalny sposób to złożone zadanie, dlatego korzystamy z rozwiązań Exact. Oprogramowanie Globe pozwala nam zarządzać procesami logistycznymi, a dzięki Synergy otrzymujemy należyty wgląd w działalność usługową. Wszystkie kraje, wszystkie lokalizacje oraz wszystkie działania są w naszym przypadku zintegrowane z rozwiązaniami Exact. Dzięki temu możemy w niezwykle wydajny sposób zarządzać wszystkimi aspektami działań oraz naszymi stanami magazynowymi. To ważna zaleta, jaką zapewnia stosowane przez nas rozwiązanie. Dzięki solidnej centralnej bazie danych jesteśmy w stanie tworzyć odpowiednie raporty oraz otrzymywać dostęp do wszelkich niezbędnych informacji. A ponieważ dobrze znamy rozwiązania oferowane przez Exact, cała praca przebiega w nadzwyczaj optymalny sposób”. – mówi Adriaan Broere, Dyrektor Zarządzający Valk Welding B.V. 

Korzyści
• Dobre możliwości integracji z oprogramowaniem Exact 
• Wszystkie procesy produkcyjne, logistyczne i finansowe dostępne w jednym systemie 
• Wgląd w działalność usługową 
• Wszystkie kraje, lokalizacje i działania zintegrowane z jednym centralnym systemem 
• Doskonała baza danych na potrzeby raportów 
• Dalszy rozwój z naciskiem na produkcję

Informacje o Exact 
Valk Welding postrzega Exact jako partnera, z który może w dalszym ciągu rozwijać się w przyszłości. „Cieszymy się, że możemy iść z duchem rozwoju pakietu standardowych rozwiązań Exact. W ten sposób dążymy do osiągnięcia stabilności i ciągłości procesu. Exact to także stabilny partner. Podoba mi się, że Exact skupia się w coraz większym stopniu na produkcji, co w oczywisty sposób działa na naszą korzyść. W związku z tym jestem pewien, że nasze przyszłe potrzeby będą uwzględniane w procesie rozwoju tego rozwiązania. Partnerstwo nawiązuje się na długi okres. Każdy z nas oczekuje długotrwałej relacji opartej o zaufanie. Exact oferuje nam właśnie zaufanie, którego potrzebujemy”.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj historię Klienta

O firmie Exact

Exact jest uznanym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Oferuje m.in. systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), aplikacje do automatyzacji procesów magazynowych (WMS), systemy elektronicznego obiegu dokumentów (Workflow), jak również zarządzania serwisem. Oprogramowanie Exact umożliwia skuteczną automatyzację i optymalizację procesów biznesowych.

Z oprogramowania Exact skorzystało w Polsce ponad 700 firm. Exact świadczy kompleksowe usługi obejmujące analizę wymagań klienta na etapie planowania projektu wdrożenia oprogramowania, zarządzanie projektem wdrożeniowym, wsparcie implementacji systemu zarówno w formie szkoleń i konsultacji, jak również świadczenie posprzedażowej pomocy technicznej.

Więcej informacji: exact.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*