Nowe wdrożenie D365 oraz trendy w systemach ERP na 2019 rok.

Coraz więcej ludzi docenia zalety systemu ERP Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. W styczniu, firma Integris Systemy IT Sp. z o.o. rozpoczęła kolejne wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, tym razem w firmie z branży produkcyjnej. Klientem jest nowoczesna Polska firma, specjalizująca się w produkcji materiałów POS, która posiada swój oddział – spółkę handlową w Niemczech, ale zasięgiem swojej działalności obejmuje całą Europę. Nasz klient realizuje nawet najbardziej zaawansowane projekty POS dla wiodących, europejskich firm z różnych branż. Na początku proces implementacji zakłada wdrożenie systemu ERP w siedzibie głównej firmy w Poznaniu. Głównym celem wdrożenia jest maksymalna automatyzacja procesów, w szczególności w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji oraz procesów międzyfirmowych. Wdrożenie Dynamics 365 for Finance and Operations pozwoli zaoferować klientom najwyższą jakość produktów w najlepszych cenach oraz sprawne kierowanie i optymalizację projektu na każdym jego etapie. Wdrożenie ma być skoncentrowane na jak najszybszym uruchomieniu Systemu i uzyskaniu zakładanej wartości dodanej, w związku z tym wybrano formułę pracy SaaS („w chmurze”) oraz zwinną metodykę wdrożenia.

Instalacja oprogramowania w chmurze – model Saas, jest coraz bardziej popularna i coraz więcej klientów przenosi się do „chmury” (tzw. cloud computing). Chmura jest już nie tylko platformą lub dostępną opcją, lecz kluczem do cyfrowej transformacji w biznesie. Chociaż kuszące jest pozostawanie w systemie tzw. „on-premises” z jakichkolwiek powodów, które można by mieć – najlepiej opracować strategię chmury, która obejmuje obecny system ERP i inne podstawowe systemy.

Firma jest kolejną spółką, która skorzysta z możliwości cyfryzacji biznesu jakie daje program Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. System ten jest zbiorem aplikacji biznesowych ułatwiających dostęp do danych i umożliwiających kontrolę działań podejmowanych w firmie. Obecnie trwa faza analizy i projektowania, a proces wdrożenia nowego systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations przebiega bardzo intensywnie.

Dotychczasowe doświadczenie doradców firmy Integris w branży produkcyjnej okazało się niezwykle pomocne. Nasi konsultanci zapewniają kompleksowe szkolenie z obsługi oprogramowania oraz dostarczają mnóstwo przykładów funkcjonalności nowego systemu, a szkolenia są spersonalizowane by umożliwić pracownikom skoncentrowanie się na swoich wyjątkowych procesach biznesowych, odpowiednich dla danej branży i dostosowanych do potrzeb firmy. Czytaj więcej na temat rozwiązań dla poszczególnych branż. Docelowo wdrożenie obejmie wszystkie działy w firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*