Grupa FIEGE wybiera System Zarządzania Magazynem PSIwms

Lider logistyki kontraktowej, Grupa FIEGE (FIEGE Logistik Stiftung & Co. KG) podpisała kontrakt na wdrożenie systemu zarządzania magazynem PSIwms, uzgadniając tym samym zasady długofalowej współpracy z firmą PSI Logistics GmbH.

Najnowsza wersja systemu PSIwms 4.0 ma zapewnić długofalowe bezpieczeństwo inwestycji. Fiege doceniło szeroki zakres funkcjonalności systemu PSIwms 4.0, możliwości integracji nowoczesnych technologii i jego systematyczny rozwój. W połączeniu z dalszym rozwojem innowacyjnych funkcji w ramach nowoczesnej platformy IT, Grupa FIEGE dysponować będzie systemem zarządzania magazynem zapewniającym elastyczność na potrzeby skoordynowanej kontroli procesu obsługi zamówień.

Pierwszy wspólny projekt realizowany jest obecnie w nowym, dużym centrum dystrybucyjnym w Burgwedel, którego FIEGE jest operatorem kontraktowym. System PSIwms będzie koordynować procesy logistyczne w centrum dystrybucyjnym FIEGE wspierając ambitną strategię rozwojową firmy.  
 
Grupa FIEGE z siedzibą w Greven w Westfalii to jeden z wiodących europejskich operatorów logistycznych, specjalizujący się w skutecznych rozwiązaniach w dziedzinie logistyki łańcucha dostaw. Zatrudniając ponad 12.000 pracowników w 178 oddziałach w 15 krajach na całym świecie, FIEGE jest graczem na skalę międzynarodową. Firma założona w 1873 roku to rodzinny biznes, obecnie zarządzany przez piąte już pokolenie rodziny Fiege.

Więcej informacji na temat rozwiązań PSI dla logistyki można znaleźć na stronie: www.psi.pl/pl/nasza-oferta/logistyka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*