Ułatwienie obsługi e-faktur z SimplyMobile+

Czym jest KSeF?

E-faktura (czyli faktura elektroniczna) to faktura ustrukturyzowana wystawiona za pomocą Krajowego Systemu e-Faktur (w skrócie KSeF). Każda e-faktura posiada przydzielony numer, dzięki któremu możliwa jest jej identyfikacja w systemie KSeF. 

Sam KSeF jest natomiast systemem teleinformatycznym Ministerstwa Finansów, służącym do odbierania faktur wystawianych przez przedsiębiorców (wysyłka w formacie XML). Pobieranie faktury będzie możliwe przy pomocy bramki/API.

Aktualnie korzystanie z e-faktur i KSeF jest kwestią wyboru, jednak już od 1 stycznia 2024 r. stanie się obowiązkiem każdego polskiego przedsiębiorcy. 

Aplikacja do e-Faktur od SimpleMobile

SimplyMobile+ to aplikacja, która została zintegrowana z Krajowym Systemem e-Faktur. Dzięki SimplyMobile+ nie tylko pobierzesz i przetworzysz dane z dowolnie wskazanych źródeł, ale także uzyskasz pełną kontrolę nad całym procesem wysyłki – z łatwością zweryfikujesz poprawność kolejnych kroków, zyskasz możliwość podglądu danych, wykonasz ich eksport do Ms Excel, wygenerujesz dokument w oczekiwanym formacie XML i prześlesz go na wskazany portal wraz z pobraniem statusu wysyłki oraz UPO.  SimplyMobile+ rejestruje każdy krok procesu przygotowania deklaracji/raportu i zapewnia pełną archiwizację danych wraz z historią zmian.

Wszystkie faktury zakupowe od razu trafiają do naszego systemu i dalszej obsługi w zakresie odpowiednich ścieżek zatwierdzania. Każda faktura wpada we właściwą ścieżkę dalszej obsługi w zakresie uzupełnienia opisu i jej odpowiedniej dekretacji, a także zatwierdzenia przez kierownictwo czy dyrekcję firmy.

SimplyMobile Plus umożliwia także pełną obsługę dla faktur sprzedażowych i ich bezpośrednią wysyłkę na KSeF MF. System umożliwia pobieranie danych z dowolnych źródeł, ich przetwarzanie, pełną kontrolę i weryfikację poprawności kolejnych kroków, podgląd danych, eksport do Ms Excel, czy ostateczne generowanie w oczekiwanym formacie XML i wysyłkę na wskazany portal z pobraniem statusu wysyłki i UPO.

Platforma rejestruje każdy krok procesu przygotowania deklaracji/raportu i zapewnia pełną archiwizację danych wraz z historią zmian.

Moduł KSeF jest dostępny także jako niezależny od Workflow Simple Mobile Plus program

Podstawowe elementy aplikacji

  • SimplyMobile Plus umożliwia pełną obsługę dla faktur sprzedażowych i ich bezpośrednią wysyłkę na KSeF MF.
  • Wszystkie faktury zakupowe od razu trafiają do naszego systemu i dalszej obsługi w zakresie odpowiednich ścieżek zatwierdzania.
  • Program umożliwia pełną kontrolę i weryfikację poprawności kolejnych kroków, podgląd danych.
  • Generowanie danych w oczekiwanym formacie XML i wysyłkę na wskazany portal z pobraniem statusu wysyłki i UPO.
  • Platforma rejestruje każdy krok procesu przygotowania deklaracji/raportu i zapewnia pełną archiwizację danych wraz z historią zmian.
  • System umożliwia pobieranie danych z dowolnych źródeł, ich przetwarzanie, eksport do Ms Excel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*