System ERP dla produkcji


MONITOR ERP dostawca rozwiązań dla firm produkcyjnych MŚP od wielu lat w Polsce prowadzi projekty wdrożeniowe jak i prace rozwojowe. W wyniku obserwacji potrzeb naszych klientów, którzy wyspecjalizowali się w produkcji projektowej i zleceniowej wypracował funkcjonalności, które wspierają firmy produkcyjne w budowaniu konkurencyjności na rynku.

Obserwujemy przemysł od ponad 40 lat bardzo uważnie i wsłuchujemy się w potrzeby rynku firm produkcyjnych jaki i w ryzyka towarzyszące procesowi wdrożenia. Wynikiem pracy zespołu powstała unikatowa metodyka wdrożenia systemu ERP dedykowana dla branży meblowej, metalowej, tworzyw sztucznych, elektroniki, automotive.

Dzisiaj wiemy, że kadra zarządzająca w firmie 50-150 osobowej ze znaczącą dynamiką zmian, nie jest wstanie wyegzekwować powtarzalności procesów bez wsparcia systemu ERP. Jeżeli dodamy do tego chęć rozwoju i wzrostu organizacji to musi pojawić się przyjaciel managera system ERP MONITOR. Okazuje się, że do sukcesu prowadzą cztery założenia: optymalizacja produkcji, terminowość, zmniejszenie kosztów oraz podniesienie marży. Kiedy się wypracuje w/w cele kolejnym poziomem trudności jest utrzymanie wprowadzonych procesów oraz zachowanie powtarzalności tak, aby wypracowane parametry ekonomiczne i produkcyjne utrzymać.

Dzięki funkcjonalności systemu takiej jak APS planowanie produkcji, DMS zarządzanie dokumentacją, workflow elektroniczny obieg dokumentów DMS, zarządzanie magazynem WMS, monitorowanie produkcji MES, analizy wielopoziomowe i wymiarowe poprzez BI, integracja CRM z planem produkcyjnym możemy wypracować strategię budowania konkurencyjności nawet w produkcji jednostkowej.

Dzięki takim funkcjonalnościom możemy świadomie podejmować decyzje bez niepotrzebnych dodatkowych kosztów przy częstym przeplanowaniu. Ciągłe i umiejętne wprowadzanie zmian w planie produkcyjnym krótkich zleceń jest naszą mocną stroną, a co za tym idzie także naszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*