Streamsoft Verto w klasie premium systemów ERP już po 4 latach na rynku!

Streamsoft Verto w klasie premium systemów ERP już po 4 latach na rynku!*

*Źródło: Raport DIS 2016

 

Na rynku pojawił się najnowszy raport biura analityczno-badawczego DIS, pt. „Wdrożenia systemów ERP 2016”, raportujący szczegółowo rynek zintegrowanych rozwiązań IT. Stwierdza on, że system ERP Streamsoft Verto awansował do tzw. klasy premium oprogramowania do zarządzania firmą. To duży sukces jego polskiego producenta i dostawcy, firmy Streamsoft.

System ERP Streamsoft Verto jest obecny na rynku ERP od 4 lat. W tak krótkim czasie wszedł do grona tzw. dużych ERP. Warto dodać, że raport zalicza do tej kategorii systemy dla których iloraz ogólnej liczby użytkowników końcowych przypadających na dany produkt i liczby jego wszystkich aktywnych wdrożeń przekracza 35. Pozycję Streamsoft Verto na rynku oprogramowania dodatkowo umacnia fakt, że system od razu osiągnął wynik 8,2% udziałów w rynku nowych wdrożeń w roku 2016, zajmując tym samym wysokie 4 miejsce w segmencie premium!

 

[wykres]

 

Kluczem do tak szybkiego sukcesu systemu firmy Streamsoft jest jego nowoczesna architektura. Została ona oparta na autorskiej platformie programistycznej Streamsoft Next. Jest to zestaw narzędzi umożliwiający kompleksową i spójną rozbudowę o rozwiązania indywidualne dla danej branży lub nawet konkretnego klienta. Zezwala to na dużą skalowalność Streamsoft Verto idącą w parze z rozwojem biznesu klientów. Ta elastyczność rozwiązania  trafia w punkt potrzeb dużych firm (czyli takich, w których liczba pracowników przekracza 250).

Streamsoft Verto jest rozwiązaniem dedykowanym przede wszystkim dla e-commerce i retail oraz firm projektowych. Dlaczego sprawdza się w tych branżach? Przede wszystkim usprawnia zarządzanie procesami i projektami, wspomaga zarządzanie bazą klientów, produktów oraz innych zasobów. Zapewnia także najszerszy na rynku zakres gotowych integracji m.in. z: sklepami e-commerce, platformami aukcyjnymi, systemami operatorów płatności, firmami kurierskimi, dostawcami w kraju i za granicą.

Ponadto system gwarantuje automatyzację przepływu zadań i dokumentów, posiada wielojęzyczny interfejs, wspiera sprzedaż wielokanałową, wielofirmową i omnichannel, a także zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa instalacji.

Podsumowując, Streamsoft Verto odpowiada na potrzebę koordynacji wszystkich procesów niezbędnych do zapewnienia kompleksowej i szybkiej obsługi klienta. Pozwala w pełni zintegrować zarządzanie wszystkimi procesami, które składają się na realizację zamówień.

Więcej informacji o architekturze i możliwościach systemu można znaleźć na stronie http://www.streamsoft.pl/streamsoft-verto/ .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*