Bonair i Microsoft zapraszają na śniadanie biznesowe Projekt: Przemysł365!

Twoja firma potrzebuje aktualnych i spójnych danych z wielu obszarów działalności – od sprzedaży po produkcję przez HR?

Już w najbliższy piątek 28 września w siedzibie Microsoft w Warszawie, odbędą się bezpłatne warsztaty dzięki, którym przekonasz się jak Microsoft Dynamics 365 wspiera zarządzanie firmą w oparciu o moduły zapewniające obsługę wszystkich procesów w organizacji.
Eksperci Bonair i Microsoft przedstawią narzędzia wspierające organizacje od systemu ERP, CRM czy BI po pakiety oprogramowania biurowego, by następnie przejść do przykładu jednego z największych projektów Dynamics w Polsce. Dowiesz się jakie korzyści przyniosło wdrożenie wszystkich modułów platformy z jednoczesnym uruchomieniem systemu w kilku zakładach wchodzących w skład Grupy Selena. 
Szczególnie polecamy wydarzenie zainteresowanym wprowadzaniem zmian, jak również tym, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia. Udział w warsztatach dostarczy praktycznych informacji w jednym miejscu i będzie świetną okazją do networkingu. 
Zarejestruj się na: http://bit.ly/2pvSIXZ.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*