Singer Sri Lanka przechodzi na system IFS Applications 10 w celu zapewnienia wsparcia dla 2000 swoich pracowników

System ERP firmy IFS umożliwi obsługę procesów o znaczeniu krytycznym w ramach ogólnokrajowego projektu transformacji obejmującego sieć ponad 430 oddziałów Singer Sri Lanka

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Singer Sri Lanka PLC, jeden z największych sprzedawców detalicznych sprzętu RTV i AGD na Sri Lance, wybrał oprogramowanie IFS Applications™ jako swoją główną platformę ERP w celu zwiększenia produktywności i podejmowania trafniejszych decyzji biznesowych.

Singer to nie tylko uznana marka maszyn do szycia, lecz także sprzedawca oferujący szeroki asortyment produktów gospodarstwa domowego, przemysłowych i finansowych. Firma z powodzeniem wdrożyła strategię zakładającą sprzedaż zarówno najlepszych produktów znanych producentów, jak i artykułów pod własną marką.

IFS Applications 10 pozwoli firmie Singer Sri Lanka skonsolidować procesy biznesowe oraz zapewni jej centrali pełną widoczność w czasie rzeczywistym. Działający w przeglądarce internetowej interfejs użytkownika IFS Aurena umożliwi pracownikom zwiększenie wydajności oraz efektywną pracę niezależnie od lokalizacji.

Rozwiązanie IFS zapewni obsługę wszystkich najważniejszych procesów biznesowych, w tym zarządzania sklepami, planowania popytu, zarządzania zapasami, dystrybucji i planowania dostaw, zarządzania obsługą posprzedażną, finansami, zarządzania kapitałem ludzkim oraz płacami.

„Niezmiernie cieszymy się, że możemy przeprowadzić cyfrową transformację we współpracy z firmą IFS, której technologie wspierają naszą działalność od 2006 roku” — powiedział Mahesh Wijewardene, dyrektor generalny Singer Sri Lanka. „Tak zróżnicowana działalność jak nasza wymaga zaawansowanych, a zarazem łatwych w obsłudze narzędzi, które w czasie rzeczywistym udostępniają spójne i rzetelne dane umożliwiające podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że system IFS pomoże wprowadzić naszą firmę w kolejną fazę dynamicznego rozwoju”.

Shiraz Lye, dyrektor zarządzający i wiceprezes IFS ds. sprzedaży na region Azji Południowej, dodał: „Zaufanie, jakim firma Singer niezmiennie darzy nasz zespół i nasze produkty, to dla nas powód do dumy. Rozwiązania IFS zostały zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach mających rozproszoną strukturę obejmującą wiele oddziałów w różnych lokalizacjach. Decydenci takich przedsiębiorstw mają dzięki tym rozwiązaniom dostęp do odpowiednich danych, które pozwalają im podejmować trafne decyzje biznesowe. Z naszego intuicyjnego interfejsu użytkownika można korzystać w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu, co sprawia, że rejestrowanie danych jest szybkie i łatwe. Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia współpracy z firmą Singer nad tym projektem oraz jego szybkiej i skutecznej realizacji”.

Więcej informacji na temat IFS Applications można znaleźć pod adresem www.ifs.com/corp/solutions/ifs-applications/.
Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie Singer Sri Lanka

Singer Sri Lanka to jeden z największych sprzedawców detalicznych sprzętu RTV i AGD na Sri Lance. Singer działa na Sri Lance od 1877 roku, kiedy to pierwsze maszyny do szycia marki Singer pojawiły się w sprzedaży w sklepie w Kolombo. Singer (Sri Lanka) PLC. prowadzi zróżnicowaną działalność biznesową. Firma ma największą na Sri Lance sieć ponad 400 oddziałów i zajmuje czołową pozycję na rynku dóbr trwałych w tym kraju.

Informacje o firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*