Rebranding firmy Epicor – producent prezentuje nową nazwę dla systemu ERP – Kinetic

Epicor Software ogłosił nową nazwę dla Epicor ERP – Kinetic, wraz z 2021.1 – nową sekwencją wersjonowania, zastępującą 11.1.100.

To uaktualnienie to nie tylko ważny krok w rozwoju rozwiązań produkcyjnych, ale także stanowi całkowity rebranding rozwiązań ERP firmy Epicor. Zostało opracowane dla producentów przez producentów, dzięki czemu jest odpowiednio dostosowane do potrzeb klientów.

Kinetic jest przeznaczony do użytku w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu oraz jest w całości oparty na przeglądarce w chmurze, posiada prosty i łatwy w obsłudze interfejs, który oferuje funkcje zorientowane na poszczególne branże zwiększając ich automatyzację. Dodana została całkowicie nowa funkcja – Application Studio, która jest nie tylko przyjazna chmurze, ale także posiada możliwość dostosowywania kodów, co pozwala osadzać komponenty w sieci Web do celów e-commerce. Aplikacja zapewnia także swobodę w konfigurowaniu ekranów dzięki Visual Designer z funkcją prostego przeciągania, zaś układ strony dostosowuje się samoczynnie do rozmiaru okna przeglądarki.  

Nowością są także ultraszybkie punkty końcowe interfejsu API specjalnie zaprojektowane do integracji Epicor EDI/Kinetic. Zapewniają one łączność w czasie rzeczywistym oraz wysyłkę komunikatów
o napotkanych błędach.

Ulepszeniu uległa platforma Epicor Commerce Connect – nowoczesny design zapewnia lepszy wygląd
i działanie, które ułatwiają obsługę systemu online. Wbudowano także Punch Out Capability – dodatek dla klientów z branży handlu elektronicznego B2B – Katalog Punchout jest obsługiwany przez dostawcę na ich stronie internetowej; kupujący użytkownicy końcowi mogą przejść bezpośrednio do witryny dostawcy, by wyszukać i zamówić interesujące ich pozycje.

Najnowsze wydanie Kinetic oferuje nowe funkcje w aplikacji MES. Obejmują one m.in. możliwość zamieszczania uwag dotyczących przestojów, re-klasyfikację usprawnień dotyczących przestojów, automatyczny wybór drukarki na podstawie typu etykiety, czy więcej raportów SSRS.

Nowością jest też Spreadsheet Server – wydajne rozwiązanie do raportowania w formacie Excel dla użytkowników chmury

Kinetic to jedyne rozwiązanie chmurowe zaprojektowane z myślą o spełnieniu przez FDA wymagań dotyczących walidacji oprogramowania producentów urządzeń medycznych i które obsługuje przepisy CMMC w dziedzinie lotnictwa i obronności. Zwiększone zostało bezpieczeństwo i niestandardowe numerowanie w Enterprise Content Management dla producentów urządzeń lotniczych, obronnych oraz medycznych.

Jako partner firmy Epicor zapraszamy do zapoznania się z ofertą i czekamy na Państwa pytania.

www.todis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*