Deltek Collaboration usprawnia współpracę w ramach projektu 

Współpraca w ramach zespołu projektowego jeszcze nigdy nie była tak istotna. Deltek Collaboration pomaga firmom projektowym zwiększyć wydajność poprzez współpracę opartą na mechanizmach mediów społecznościowych.

Firma Deltek, która już od 30 lat dostarcza rozwiązania wspierające ludzi i projekty wprowadza Deltek Collaboration – rozwiązanie pozwalające lepiej zarządzać współpracą w ramach projektów. Proste z pozoru czynności tj. maile, telefony, spotkania itp. podczas pracy nad projektem, zajmują niekiedy najwięcej czasu. Zapewnij swoim pracownikom narzędzie, dzięki któremu będą lepiej zorganizowani i bardziej wydajni zarządzając projektami. Deltek Collaboration to platforma współpracy, która daje każdemu pracownikowi, zespołowi i przedsiębiorstwu wsparcie przy realizacji projektów.
Deltek Collaboration posiada angażujący użytkownika interfejs podzielony na obszary, w których można zorganizować pracę i przyspieszyć realizację zadań do wykonania w zespole, a wszystko to przy pełnej kontroli i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

OBSZARY 
Deltek Collaboration zapewnia zespołom obszary wydzielone do komunikacji związanej z każdym projektem w kontekście tematów dyskusji, zadań, wydarzeń w kalendarzu i plików. Do grupy można zaprosić osoby, z którymi pracujesz – zarówno w Twojej organizacji, jak i poza nią.

ZARZĄDZANIE PLIKAMI
Rozwiązanie umożliwia wspólną pracę nad dokumentami projektowymi za pomocą preferowanego rozwiązania poprzez integrację z Deltek PIM, Google Docs, Drop Box, Box, bezpośrednio przesyłając pliki lub korzystając z SharePoint’a. Kontrola wersji plików dla dokumentów jest przechowywana bezpośrednio w Deltek Collaboration, co pozwala współpracownikom zablokować plik do edycji oraz zarządzać historią wersji pliku. 

KONWERSACJE
Deltek Collaboration pozwala szybko omawiać tematy lub wymieniać informacje o zadaniach, spotkaniach, wydarzeniach oraz plikach z zachowaniem kontekstu. Pozwala śledzić podejmowane decyzje, wszystkie notatki i utrzymywać kontakt wszystkim członkom zespołu w jednym miejscu. Każdy użytkownik może dołączyć do konwersacji za pośrednictwem interfejsu internetowego lub mobilnego bądź też wysłać wiadomość pocztą elektroniczną.

ZARZĄDZANIE ZADANIAM

Nie ma potrzeby śledzenia zadań poza obszarem dedykowanym do współpracy nad projektem. Każdy członek zespołu może śledzić wspólne zadania w grupie oraz te, które musi wykonać samodzielnie.

Jeśli chcesz zobaczyć jak Deltek Collaboration może ułatwić pracę zespołu projektowego skontaktuj się z nami todis@todis.pl

Źródła:
https://www.deltek.com/en/products/project-and-portfolio-management/kona 
https://collaborate.deltekfirst.com/welcome#!/projects/145446/current/forum_topics/6439443/comments

Kontakt z prasą:
Olga Radzikowska
Marketing Assistant
Todis Consulting
olga.radzikowska@todis.pl 

Deltek Inc. jest wiodącym światowym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw i rozwiązań informatycznych dla firm z sektora usług profesjonalnych. Od kilkudziesięciu lat dostarcza rozwiązania, które umożliwiają klientom rozwój ich potencjału biznesowego. Już ponad 18 000 firm oraz 2 miliony użytkowników w ponad 80 krajach na całym świecie korzysta z rozwiązań firmy Deltek, które pomagają prowadzić badania, identyfikować nowe możliwości, zdobywać nowych klientów, optymalizować zasoby, usprawniać działalność i realizować więcej zyskownych projektów. www.deltek.com 
 

Todis Consulting jest wyłącznym partnerem Deltek Inc. w Polsce i w Czechach. Firma działa na rynku polskim od 2005r.oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu zintegrowanych systemów informatycznych. Zespół wysoko wykwalifikowanych konsultantów umożliwia prowadzanie zarówno nowych wdrożeń, reimplementacji oraz migracji do wyższych wersji systemów ERP jak i tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych oraz rozwiązań na zamówienie klienta. www.todis.pl 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*