Realizacja produkcji w PROXIA MES

W dzisiejszym dynamicznym świecie produkcji, gdzie zmiany zachodzą w tempie niezwykle szybkim, efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi staje się kluczowym elementem sukcesu dla firm w różnych branżach. Nowoczesne technologie, takie jak systemy MES (Manufacturing Execution Systems), odgrywają coraz istotniejszą rolę w umożliwianiu firmom skutecznego monitorowania, kontrolowania i optymalizowania ich działań produkcyjnych.

Różne branże wymagają różnych rozwiązań, a nawet w obrębie jednej branży żadne dwie firmy nie są identyczne. Różnią się one maszynami i urządzeniami, systemami i procesami. Rozwiązania MES muszą być dostosowane do potrzeb klienta i wdrażane zgodnie z jego wymaganiami.

Oprogramowanie MES PROXIA jest zaprojektowane jako standardowe oprogramowanie o maksymalnej zdolności integracyjnej, które spełnia najwyższe wymagania wydajnościowe i umożliwia przejście do przemysłu 4.0. Przedsiębiorstwo może liczyć na indywidualne dostosowanie i rozszerzenie swojego MES.

Poprzez połączenie wszystkich poziomych i pionowych struktur procesowych z platformami komunikacyjnymi i interfejsami oprogramowania, tworzymy spójne rozwiązanie, które bezproblemowo integruje zewnętrzne systemy oprogramowania, takie jak aplikacje ERP i PPS, oraz zakład produkcyjny z wszystkimi maszynami i urządzeniami.

Teraz, w obliczu wyzwań produkcji, przedsiębiorstwo potrzebuje aktualnego przeglądu zasobów, aby móc podjąć najlepsze decyzje. Ustrukturyzowane zarządzanie projektem zapewnia płynną i przede wszystkim szybką implementację – od przeniesienia istniejących danych produkcyjnych, komunikacji z systemami ERP/PPS oraz podłączenia i integracji maszyn i urządzeń, aż do indywidualnych dostosowań oprogramowania w funkcjach i interfejsach.
Najważniejsze cechy i korzyści:

  • Optymalne rozwiązania dla specyficznego zastosowania MES;
  • Centralny przegląd całej produkcji;
  • Transparentna spójność w całym procesie planowania;
  • Planowanie zapotrzebowania na materiały oraz personel na podstawie kwalifikacji;
  • Symulacja różnych scenariuszy jako bezpieczna podstawa do podejmowania decyzji;
  • Zwiększenie terminowości dostaw poprzez poprawę elastyczności w produkcji;
  • Optymalizacja zapasów magazynowych i obrotowych;
  • Elastyczność w kształtowaniu modeli czasu pracy i optymalne planowanie zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*