Qlik NPrinting – nowe szkolenie w ofercie JCommerce

Oferta szkoleniowa JCommerce została rozbudowana o warsztaty dotyczące narzędzia Qlik NPrinting. Specjaliści JCommerce przeprowadzili także szkolenie w tym zakresie dla firmy Forte.
Qlik NPrinting jest zaawansowanym narzędziem do generowania raportów, wykorzystywanym zarówno w QlikView, jak i Qlik Sense. Dzięki Qlik NPrinting możliwe jest tworzenie raportów bezpośrednio z dokumentu QlikView lub aplikacji Qlik Sense i automatyczne ich dystrybuowanie do zdefiniowanych odbiorców w wybranych formatach, takich jak PDF, Excel, Word, PowerPoint i HTML.

Poszerzenie oferty szkoleniowej o warsztaty dotyczące narzędzia Qlik NPrinting jest odpowiedzią na powtarzające się zapytania klientów. Forma szkolenia oraz jego zakres został przygotowany w oparciu o konsultacje z klientami oraz wiedzę ekspercką, której szczególnie brakuje na rynku.

Szkolenie jest realizowane w formie jednodniowego spotkania, którego podstawą jest praca z narzędziem. Po jego ukończeniu uczestnicy potrafią wykonywać takie czynności jak:

  • instalacja i konfiguracja narzędzia Qlik NPriting,
  • administracja raportów dostępnych w Qlik NPrinting,
  • tworzenie nowych raportów, zadań i harmonogramów przeładowań,
  • ustawianie filtrów w raportach.

Oferowane szkolenie dedykowanie jest przede wszystkim dla członków zespołów wdrożeniowych, specjalistów i administratorów IT, analityków, codziennych użytkowników raportów, a także wszystkich zainteresowanych Business Intelligence i rozwiązaniami firmy Qlik.

Więcej szczegółów na temat oferowanego szkolenia znajduje się w karcie szkolenia Qlik NPrinting.

Na początku maja specjaliści JCommerce zrealizowali pierwsze szkolenie NPrinting dla pracowników firmy Forte SA, która jest jednym z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*