Wsparcie i rozwój MS Dynamics NAV dla Westwing Home & Living.

Firma Westwing Home & Living Sp. z o.o., właściciel portalu westwing.pl, zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z JCommerce i przekazanie utrzymania części systemu MS Dynamics NAV 2016, która obsługuje pierwszy w Europie sklep stacjonarny marki, zlokalizowany w Warszawie.

Bieżące wsparcie obsługi systemu uzupełnione zostanie analizą funkcjonalną, która przeprowadzona będzie w celu identyfikacji procesów i maksymalnego wykorzystania funkcjonalności systemu.

"Mamy nadzieję, że przy odpowiedniej konfiguracji i dostosowaniu systemu Microsoft Dynamics NAV do potrzeb firmy, możliwe będzie usprawnienie procesów zachodzących w całym przedsiębiorstwie oraz uzyskanie dostępu do aktualnych, kompletnych i dokładnych danych”. – mówi Marta Pogorzelska, Dyrektor Operacyjna w Westwing Home & Living.

Aktualnie system obsługuje obszary: Sprzedaży, Zakupów, Księgowości oraz Magazynu.

Planowane jest uruchomienie kolejnych standardowych funkcjonalności systemu MS Dynamics NAV, które pozwolą na usprawnienie pracy w systemie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb firmy w zakresie narzędzi e-commerce. Integracja z systemem ERP ma znacząco poprawić satysfakcję klientów firmy.

Westwing Home & Living Sp. z o.o. to właściciel portalu westwing.pl, oferującego szeroki wybór ekskluzywnych mebli i dodatków wnętrzarskich.

Źródło: JCommerce BPC GUIDE-MAJ/CZERWIEC 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*