Platforma e-commerce dla zautomatyzowanej sprzedaży w Internecie, w modelu business to business

Comarch B2B to nowoczesna platforma umożliwiająca onlinową obsługę sprzedaży do kontrahentów biznesowych

Comarch B2B to nowoczesna platforma obsługująca sprzedaż w Internecie do kontrahentów biznesowych. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, dzięki czemu odpowiednie dane udostępniane są bezpośrednio z systemu ERP. Kontrahenci mający dostęp do platformy Comarch B2B uzyskują wgląd do zawsze aktualnej oferty, która może być zindywidualizowana dla każdego z nich. Ponieważ platforma jest dostępna przez przeglądarkę internetową to Twoi klienci biznesowi mają zapewniony dostęp do Twojej oferty z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze.

Pełna integracja z systemami Comarch ERP

Jednym z największych atutów platformy Comarch B2B jest jej integracja z systemem Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP XL, dzięki której prezentacja oferty przedsiębiorstwa jest procesem szybkim i wygodnym. Korzystając z danych zgromadzonych w systemie ERP z łatwością udostępnisz kontrahentom wybrane dokumenty, np. skany umów, ulotki promocyjne, katalogi i inne. Platforma Comarch B2B zapewni Twoim klientom wgląd do pełnej historii faktur, zamówień oraz płatności, jak również umożliwi wydruk tych dokumentów. Rozwiązanie automatycznie przypomni kontrahentom o niezapłaconych dokumentach oraz przeterminowanych płatnościach. Z drugiej strony wszystkie działania wykonane przez kontrahentów na platformie Comarch B2B będą od razu widoczne w Twoim systemie ERP. Zadbaj, aby Twoi klienci mieli komplet informacji odnośnie waszej współpracy, rozwijaj swoją sprzedaż w Internecie i sukcesywnie buduj zaufanie w biznesie dzięki dedykowanej platformie Comarch B2B.

Dostęp do zindywidualizowanej oferty

Dzięki Comarch B2B spersonalizujesz swoją ofertę produktową i promocyjną. Każdy z Twoich kontrahentów może mieć dostęp do zindywidualizowanej oferty handlowej. Dzięki rozwiązaniu nadasz konkretne uprawnienia określonym odbiorcom. W ramach platformy Comarch B2B możesz używać różnych jednostek miary, tworzyć drzewka produktowe oraz uzupełniać opisy wysokiej jakości zdjęciami, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić Twoją ofertę. Udostępnisz tym samym Twoim klientom narzędzie do sprawniejszego i bardziej intuicyjnego poruszania się po Twoich produktach. Dzięki integracji z systemami Comarch ERP, grupy i zorganizowane w nich produkty mogą zostać wyświetlone analogicznie na platformie Comarch B2B, co znacznie upraszcza i przyspiesza publikację informacji o Twoich produktach.

Usprawniona sprzedaż w Internecie dzięki szybszemu i prostszemu składaniu zamówień

Comarch B2B to wirtualny sprzedawca, który pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę. Dzięki rozwiązaniu Twoi kontrahenci mogą składać zamówienia o każdej porze, każdego dnia i z każdego miejsca na świecie. W ramach platformy klienci zyskują funkcjonalność n-koszyków, dzięki której mogą tworzyć zróżnicowane zamówienia ze zindywidualizowanymi warunkami np. dla adresów dostaw poszczególnych zamówień. Taka funkcjonalność znacznie ułatwia zakupy i oszczędza czas Twoich klientów. Dodatkowo kontrahenci mają możliwość łatwego ponowienia już złożonych zamówień. Comarch B2B udostępnia również możliwość definiowania i zapisywania filtrów dla wyszukiwarki produktów. Dzięki temu klienci oszczędzają czas i automatyzują pracę na platformie. Rozwiązanie Comarch B2B to bezobsługowa platforma e-commerce stworzona po to, aby Twoja firma zwiększała sprzedaż w Internecie bez kosztochłonnej obsługi zamówień. Pozwól Twoim klientom tworzyć zapytania ofertowe za Ciebie, przekształcaj je w zamówienia, zacieśniaj współpracę i zarabiaj!

Korzyści osiągnięte dzięki rozwiązaniu Comarch B2B, uruchomionemu przez firmę Comarch:
  • Zautomatyzujesz proces zamawiania i ofertowania, dzięki integracji z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, co przełoży się na większe możliwości sprzedaży
  • Udostępnisz kontrahentom wgląd do pełnej historii zamówień, faktur, płatności oraz stanu ich realizacji, dzięki czemu skutecznie zbudujesz zaufanie oraz zyskasz narzędzie do wsparcia terminowej realizacji płatności
  • Zyskasz efektywny kanał do komunikacji z kontrahentami, dzięki czemu z łatwością poinformujesz o nowej ofercie, promocjach i cennikach
  • Umożliwisz dostęp do Twojej oferty klientom zagranicznym, dzięki obsłudze różnych wersji językowych oraz walut

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu systemów informatycznych wyprodukowanych przez Comarch S.A. Firma Graphcom współpracuje zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Od 2000 roku realizuje największe w kraju projekty wdrożeniowe Comarch ERP, koncentrując się na klientach z sektora produkcyjnego oraz e-commerce.

Graphcom wierzy, że kluczową wartością każdej firmy jest jej zdolność do korzystania z gromadzonych przez siebie danych (Data-Driven Company).

Opinie o wdrożeniu systemu Comarch ERP Altum przez firmę Graphcom w spółce Puccini:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*