Nowe funkcjonalności w SIMPLE ERP

Jest już dostępna najnowsza wersja oprogramowania SIMPLE.ERP. Nowe funkcjonalności odpowiadają na potrzeby zgłaszane przez Klientów. Poprzez automatyzacje procesów ułatwiają i przyspieszają pracę, a także uwzględniają obsługę zmian w przepisach, jakie weszły w życie.

System został wyposażony m.in. w funkcję sprawozdań z definicją planu kont, która obsłuży gotowe skonfigurowane sprawozdania finansowe w arkuszu MS Excel, a także automatyzuje działania związane z obsługą nowych kontrahentów dzięki dodaniu sprawdzenia statusu VAT kontrahenta w edycji kontrahenta.

Wśród nowych funkcjonalności wprowadzonych w SIMPLE.ERP znalazły się m.in. możliwość planowania działań cyklicznych dla obiektów obsługiwanych w module Zarzadzanie operacyjne  majątkiem wraz z mechanizmem wewnętrznych, systemowych powiadomień do użytkowników o wygenerowanych nowych zgłoszeniach serwisowych., możliwość generowania sprawozdania F03, sprawozdania z definicją kont, proces wysyłki JPK został uzupełniony o funkcję podpisywania wysłanego pliku z poziomu aplikacji – mówi Michał Siedlecki, Wiceprezesa Zarządu Simple SA odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów.

Pełny wykaz zmian i nowości w systemie SIMPLE.ERP znajduje się na stronie: https://simple.com.pl/produkty/simple-erp/dla-kogo/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*