Jesteś gotowy na BI ? Bez aktualizacji BI może stać się

Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje bardziej złożonych analiz danych. Dzisiaj wykorzystuje w zarządzaniu wiele systemów informatycznych, począwszy od tradycyjnych arkuszy Excel, a kończąc na rozbudowanym ERP – ale masz świadomość, że dziś to nie wystarcza. Potrzebujesz szybkiego raportowania, wizualizacji danych i trafnych prognoz.

Na rynku polskim dostępnych jest wiele systemów analityki zarządczej, które mogłyby usprawnić pracę Twojego przedsiębiorstwa. Przed wyborem rozwiązania musisz jednak zadać sobie kilka istotnych pytań np.

  • Czy chcesz, aby użytkownik systemu bez wiedzy informatycznej mógł i potrafił zamodelować ścieżki przebiegu procesów?
  • Czy istotne jest, aby system umożliwiał pracę na urządzeniach mobilnych?
  • Czy planujesz stworzenie odrębnej komórki odpowiedzialnej za bieżącą analizę procesów biznesowych i audyty?

Musisz wiedzieć, że systemy analityczne powinny się rozwijać wraz z rozwojem firmy. Zmienia się otoczenie, struktura firmy, klienci i ich oczekiwania.

Każde to kryterium wpływa na decyzje biznesowe i w związku z tym należy je przełożyć na funkcjonalności w systemie. Ważne jest, aby przedsiębiorstwo, które wybiera system, zadbało o to, aby była komórka, która rozwija system analityczny. Jeśli zmiany nie będą na bieżąco wprowadzane, może dojść do sytuacji, że rozwiązanie po kilku latach stanie się „martwym” narzędziem.

Jeśli zadajesz sobie te lub podobne pytania, zapraszamy Cię na konferencję do Rzeszowa w trakcie której poruszymy następujące zagadnienia:

  1. Czego szukać w systemach analityki zarządczej i z kim współpracować?
  2. Czy warto mieć Workflow i BI w jednym systemie?
  3. Jak wyglądają analizy wielowymiarowe w systemie MAAT?
  4. Jak zoptymalizować i zautomatyzować procesy biznesowe w przedsiębiorstwie przy wykorzystaniu systemów: Aurea BPM, Qlik Sense, enova365, FORMVERSE, Platforma INTENSE i inne)?
  5. Na konferencji będą obecni konsultanci i analitycy biznesowi, którzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i pomogą przygotować się do procesu wybory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*