IFS wspiera Hine Group w ujednoliceniu i rozszerzeniu działalności biznesowej na całym świecie

Czołowy dostawca rozwiązań hydraulicznych dla sektora energii odnawialnej wdroży kompleksowy pakiet ERP firmy IFS w swojej centrali w Hiszpanii oraz w spółkach zależnych w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Hine Group, globalny dostawca rozwiązań hydraulicznych i systemów chłodzenia dla firm przemysłowych i sektora energii odnawialnej, wdroży pakiet IFS Applications™ w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i konkurencyjności.
 

Firma Hine Group z siedzibą w Hiszpanii została założona w 1974 r. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hydraulicznych. Pomaga swoim klientom odnosić sukcesy w wysoce konkurencyjnym środowisku. Z jej technologii korzysta około 65 000 turbin wiatrowych. Hine Group ma siedem zakładów produkcyjnych i zatrudnia ponad 650 pracowników w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii.

Po rygorystycznym procesie wyboru rozwiązania, w którym byli brani pod uwagę globalni dostawcy systemów ERP, tacy jak SAP, Infor i Microsoft, firma Hine Group wybrała oprogramowanie IFS Applications z uwagi na jego kompleksowe, gotowe do użycia funkcje. Decydującymi czynnikami były: możliwość elastycznej skalowalności i konfigurowalności w celu dostosowania do potrzeb poszczególnych działów firmy oraz zaawansowane funkcje raportowania.

Wybór IFS Applications to kolejny ważny krok w strategicznym projekcie transformacji, zapoczątkowanym przez Hine Group w 2017 roku w celu ujednolicenia swojej działalności biznesowej na całym świecie. Główne cele wdrożenia obejmują zwiększenie produktywności, usprawnienie podejmowania decyzji i uzyskanie pełnego obrazu działania wszystkich zakładów na całym świecie w czasie rzeczywistym przy jednoczesnym świadczeniu klientom najlepszych i najbardziej konkurencyjnych usług.

„Inwestycja w system IFS Applications podkreśla nasze zaangażowanie w realizację strategii firmy, która umożliwi nie tylko transformację technologiczną, lecz także przekształcenie procesów i sposobów pracy w celu stawienia czoła wyzwaniom przyszłości” — powiedział Lander Guibelalde, dyrektor generalny Hine Group.

Juan González, menedżer IFS na Hiszpanię i Portugalię, dodał: „Jesteśmy niezmiernie dumni, że Hine Group, będąca niezwykle cenioną marką zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie, wybrała nasze oprogramowanie. Jesteśmy przekonani, że nasze bogate doświadczenie wyniesione ze współpracy z globalnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi sprawi, że system IFS Applications będzie idealnym rozwiązaniem dla Hine Group. Cieszymy się z możliwości wsparcia firmy w osiągnięciu jej celów biznesowych”.

Zoran Radumilo, który niedawno dołączył do IFS jako prezes regionalny, podziela ten entuzjazm: „Ta strategiczna umowa potwierdza zdolność IFS do zapewnienia wsparcia szybko rozwijającym się firmom na kluczowych rynkach, takich jak Hiszpania, które potrzebują globalnej skalowalności i szybkiego zwrotu z inwestycji bez konieczności czasochłonnego dostosowywania systemu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Hine Group będzie długa i owocna dla obu stron”.

Oprogramowanie IFS Applications zostanie wdrożone przez LKS Group, partnera handlowego IFS w zakresie usług i rozwiązań. Rozwiązanie obejmuje procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, takie jak produkcja, zarządzanie projektami, obsługa techniczna, usługi posprzedażne, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz finanse.

Więcej informacji na temat rozwiązań IFS dla przedsiębiorstw produkcyjnych można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o Hine Group

Firma Hine, założona w 1974 roku, jest czołowym dostawcą systemów i komponentów hydraulicznych oraz systemów chłodzenia dla przedsiębiorstw produkcyjnych i sektora energii odnawialnej. Hine ma ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hydraulicznych. Pomaga swoim klientom odnosić sukcesy w wysoce konkurencyjnym środowisku. https://www.hinegroup.com/

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*