IFS liderem IDC MarketScape w 2022 r. w zakresie rozwiązań do zarządzania usługami terenowymi na całym świecie w zakresie oceny dostawców mediów

IFS został doceniony za oferowanie jednego konfigurowalnego rozwiązania korporacyjnego obsługującego potrzeby klientów użyteczności publicznej w przestrzeni FSM.

Londyn, Wielka Brytania, 10 marca 2022 r. — IFS, globalna firma zajmująca się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw w chmurze, ogłosiła dzisiaj, że znalazła się w kategorii liderów w IDC MarketScape: Worldwide Field Service Management Solutions for Utilities 2022 Vendor Assessment.

IDC MarketScape dostarcza przedsiębiorstwom energetycznym, gazowym i wodociągowym kluczowych informacji do oceny rozwiązań zarządzania usługami w terenie (FSM). Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej mogą wykorzystać to badanie, aby uzyskać wgląd w dostawców FSM, a także ich możliwości i strategie w przyszłych mapach drogowych.

Firma IFS została doceniona za oferowanie jednego konfigurowalnego rozwiązania korporacyjnego, obsługującego potrzeby klientów użyteczności publicznej w przestrzeni FSM, oferującego nie tylko podstawowe funkcje (tj. planowanie, optymalizację, wysyłkę, mobilność), ale także kompleksową gamę aplikacji pomocniczych, takich jak zautomatyzowane lokalizacja pojazdu (AVL), zautomatyzowana lokalizacja pracownika (AWL) i mobilny GIS.

W raporcie IDC MarketScape wskazano, że przejęcie w listopadzie 2020 r. firmy Clevest, wiodącego dostawcy rozwiązań do zarządzania pracownikami mobilnymi i zaawansowanych rozwiązań do wdrażania sieci w branży narzędziowej, wzmocniło pozycję IFS w obszarze FSM. IDC MarketScape podkreślił, że IFS ma teraz dostęp do specjalistycznej wiedzy Clevest, możliwości funkcjonalnych specyficznych dla danego narzędzia i znaczącej bazy klientów. Wykorzystując połączone zasoby i możliwości, firma IFS zwiększa również komfort obsługi rozszerzonej bazy klientów.

Dzięki integracji Clevest, oferta IFS łączy obecnie niezależne od branży rozwiązanie FSM (IFS FSM) i specyficzne dla branży rozwiązanie MWM w jednym rozwiązaniu, które można wdrożyć lokalnie lub w chmurze. Jest przeznaczony do obsługi wszelkiego rodzaju prac terenowych dla pracowników terenowych, dostawców wdrożeń i wykonawców zewnętrznych w szerokim zakresie funkcji specyficznych dla domeny, od operacji przestojów po usługi inteligentnej sieci i liczników oraz inspekcje zasobów. Łącznie z klientami Clevest, IFS ma obecnie ponad 570 wdrożeń FSM na żywo w branży użyteczności publicznej.

Firma IFS przeznacza ponad 11% swoich przychodów na badania i rozwój w zakresie innowacji w zakresie produktów i usług FSM. Niektóre z jej długoterminowych inicjatyw strategicznych obejmują rozwiązanie do zarządzania zdarzeniami krytycznymi w celu zarządzania nieplanowanymi przestojami, możliwości transmisji wideo w terenie na potrzeby apeli, instruktaże dotyczące bezpieczeństwa i zarządzania wiedzą oraz obsługę głosową aplikacji mobilnej.

IDC MarketScape wyróżnił kompleksową grupę partnerów IFS w sektorze użyteczności publicznej, do których należą Accenture, Capgemini, TCS, Deloitte, EY, Microsoft, ITLogica, TomTom, Esri i Zebra.

„Serwis terenowy jest podstawą wielu organizacji” — powiedziała Carol Johnston, wiceprezes ds. energii, mediów i zasobów w IFS. operatorem i konsumentem. To zaszczyt być uznanym przez IDC MarketScape jako lider w dziedzinie światowych rozwiązań do zarządzania usługami w terenie, z połączonymi mocnymi stronami naszego przedsiębiorstwa w zakresie EAM, FSM i MWM dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej.”

Johnston kontynuował: „Sukces w tej branży i kategorii nie następuje z dnia na dzień. Wymaga to dużo skupienia i ciężkiej pracy. Chciałbym podziękować za wkład naszych zespołów ds. rozwiązań, a także współpracę z naszymi klientami i partnerami, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i wiedzą, aby umożliwić to osiągnięcie”. Podsumowała: „IFS tworzy wartość, zapewniając bardziej połączone przedsiębiorstwo, rozbijając silosy danych i umożliwiając praktyczne spostrzeżenia w celu poprawy codziennych operacji i reakcji na sytuacje awaryjne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*