Marek Głazowski pokieruje IFS w Polsce i regionie Europy Wschodniej

Warszawa, 12 listopada 2020 – IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że 1 listopada 2020 roku Marek Głazowski objął w IFS stanowisko country managera na Polskę i kraje Europy Wschodniej.

Marek Głazowski ma ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w sektorze IT. Specjalizuje się w zarządzaniu procesami sprzedaży związanymi z realizacją złożonych projektów informatycznych. Przed objęciem obecnego stanowiska pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora sprzedaży w spółce konsultingowej KBJ. Wcześniej przez ponad 15 lat był związany z firmą SAP Polska, w której odpowiadał za współpracę z sektorem produkcji przemysłowej, energetyki oraz sektorem publicznym. Przez 5 lat pełnił w SAP Poland funkcję dyrektora operacyjnego i nadzorował procesy sprzedaży rozwiązań dla kluczowych klientów. Marek Głazowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku bankowość i finanse. Ukończył również studia MBA na Uniwersytecie Sztokholmskim.

„IFS skutecznie konkuruje na polskim rynku z innymi czołowymi dostawcami oprogramowania dla przedsiębiorstw. Osobiście doświadczałem tego już wcześniej, konkurując z IFS. Klienci doceniają nie tylko zaawansowaną funkcjonalność i elastyczność rozwiązań IFS, ale również elastyczne opcje wdrażania – od modelu on-premise po pełną obsługę na nowoczesnej, zintegrowanej platformie chmurowej” – powiedział Marek Głazowski. „Bardzo się cieszę, że będę mógł wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe, współpracując z zespołem IFS i oferując kolejnym przedsiębiorstwom i organizacjom innowacyjne rozwiązania zwiększające ich konkurencyjność i efektywność prowadzenia działalności”.

Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region DACH i Europy Wschodniej, dodał: „Polska jest ważnym rynkiem dla IFS. Nasze rozwiązania dla biznesu są tu dobrze znane i wysoko oceniane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarki, w tym produkcji przemysłowej oraz sektora energetyki i użyteczności publicznej. Jestem przekonany, że pozyskaliśmy skutecznego lidera, którego duże doświadczenie i znajomość branży zaowocuje realizacją kolejnych projektów wspomagających cyfrową zmianę w przedsiębiorstwach w Polsce i regionie Europy Wschodniej”.

Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFS.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*