Firma Suncode dołącza do IFS Partner Network

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Suncode, jeden z czołowych na polskim rynku dostawców systemów wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi, dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network.

W ramach partnerstwa firma będzie oferować klientom system IFS Applications™ oraz produkty komplementarne, takie jak m.in. rozwiązania workflow. Poznańska firma Suncode posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu swoich produktów w dużych i średnich firmach w Polsce oraz w firmach międzynarodowych.

Produkty i usługi Suncode znajdują również nabywców w innych krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Portugalii, na Węgrzech, w Austrii, Rumunii, Norwegii i Czechach.

Jako partner IFS firma Suncode będzie oferować system IFS Applications dużym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce, przyczyniając się do rozwoju ekosystemu firmy IFS, szczególnie w obszarze przemysłu.

Wraz z IFS Applications firma Suncode będzie także oferować produkty komplementarne, m.in. system wspomagania zarządzania procesami biznesowymi, systemy obsługi kodów kreskowych i OCR.

„Naszą misją jest pomaganie firmom w upraszczaniu i usprawnianiu procesów biznesowych — kompleksowa oferta firmy IFS pomaga nam zrealizować nasze cele” — powiedział Marek Adamczyk, prezes firmy Suncode.

„Mamy już praktyczne doświadczenie z rozwiązaniami firmy IFS u kilku naszych kluczowych klientów i dostrzegamy ogromny potencjał połączonych sił w celu dostarczenia jeszcze lepszych produktów i rozwiązań dla naszych nowych i dotychczasowych klientów”.

Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodał: „Z przyjemnością informujemy o partnerstwie z firmą Suncode, które wpisuje się w strategię firmy IFS mającą na celu zwiększanie udziału w rynku przez rozwój ekosystemu partnerów.

Ugruntowana reputacja firmy Suncode wsparta ofertą wysokiej jakości produktów i usług dla naszych docelowych sektorów, będzie ważnym atutem firmy IFS, mając na uwadze jej rozwój w Polsce”.

Źródło: IFS   BPC GUIDE-LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*